Слобожаночка• вчера в 18:04
Небажана вагітність
Добрий вечір. Живемо з чоловіком, у обох є дитина від попереднього шлюбу. Я йому постійно казала, що не хочу більше дитину, це не моє, мені і так важко самій виховувати дочку. Колишній чоловік зараз сильно поранений, з дитиною не допомагає вже три роки. Нинішній теж не допомагає, я всюди з нею сама. Вчора дізналась що вагітна, моя провина, що не прийняла пігулку після статевого акту. Я не хочу народжувати зовсім! У мене гарна робота, я нарешті повертаюся до життя і починаю десь бувати, я не хочу знову випасти на 6-7 років, переживати ці садочки і школи. Моя дитина пішла в перший клас, вона не самостійна, не зможе сама ходити в школу чи на танці. Наші батьки в інших містах, ніхто не допоможе. Чоловік хоче дитину, але я ні і казала про це мільйон разів і тепер наслідки розгрібати мені... Написала просто поплакатись.
Раз одела не бу• вчера в 18:05
даже речи быть не может - аборт. а с мужем у вас разные желания, это плохо. сложно представить нормальную жизнь с такой разностью.
годовасик• вчера в 18:06
На так идите врачу и решайте вопрос. Ныть то чего? Вы ж уже решили, что во всем сама виноваты, ну и разгребайте как взрослая
Слобожаночка
• вчера в 18:06
Ответ дляРаз одела не бу
Ми не одружені навіть
Плету корзинки• вчера в 18:07
Ответ дляСлобожаночка
Ми не одружені навіть
А коли це когось зупиняло,немає гарантій і наперед ніхто не зпрогнозує,а відповідальність на вас обох
Дай подивлюся• вчера в 18:07
Співчуваю, що ви опинились у такі ситуації. Якби там не було, все одно рішення про аборт непросте.
А як так, що ви живете з чоловіком, який вам не допомагає? для чого він вам?
...аяприкольная• вчера в 18:08
Чому не користуєтеся контрацепцією тоді ? Спіраль, коки ? Чи ви сексом раз на рік займаєтеся, що приймаєте кожен раз постінор ? Немає чого плакати, ви знали наслідки незахищеного статевого акту
Садоводница• вчера в 18:08
Ответ дляСлобожаночка
Ми не одружені навіть
вам не надо было говорить ему о Б. хотя я не сторонник абортов . это ваш бм с ампутацией и новый мч был против что б вы в больницу ехали?
Слобожаночка
• вчера в 18:09
Ответ дляДай подивлюся
Він займається своєю дитиною, я своєю
Слобожаночка
• вчера в 18:09
Ответ для...аяприкольная
Бо він все контролював до цього
Слобожаночка
• вчера в 18:09
Ответ дляСадоводница
Так
Шкала Радощів• вчера в 18:10
Решайте с мужчиной вместе, что делать дальше. Но будьте готовы, что если вы сделаете аборт, он это не простит. Вы виноваты - вам и расплачиваться
Дай подивлюся• вчера в 18:11
Ответ дляСлобожаночка
Він займається своєю дитиною, я своєю
та діти то ще понятно...я про вас питаю. він має вам допомагати, розділяти обовязки, підтримувати.
Слобожаночка
• вчера в 18:11
Ответ дляШкала Радощів
Я думала винний чоловік, який проти моєї волі зробив дитину
...аяприкольная• вчера в 18:12
Ответ дляСлобожаночка
Бо він все контролював до цього
Ви ж ніби доросла і дитина навіть є... А користуєтеся цим методом. Навіть не шкода вас. Можливо це вам урок використовувати надійні контрацептиви на майбутнє
Шкала Радощів• вчера в 18:11
Ответ дляСлобожаночка
Он вас изнасиловал?
Раз одела не бу• вчера в 18:13
Ответ дляСлобожаночка
Бо він все контролював до цього
тогда вопрос к вам - зачем вы с ним? в целом, вопросов нет.
Продаю витрішки• вчера в 18:14
Ответ дляSo_so
Зачем Вы ему сказали о беременности?
Больше всего Вы виноваты перед собой, подумайте над этим.
Так хай знає, що закінчиться абортом, щоб вдягав резинку.
Що значить випить таблетку? Я так розумію це типу постінор абортивна
Не гомональні протизаплідні?
Пити такі таблетуи після актів це крайня міра, а не регулярне статеве життя пари
Не гомональні протизаплідні?
Кондуктор троллейбуса• вчера в 18:14
Ответ дляШкала Радощів
Ахренеть. А он писюн засовывал но совсем не виноват?
Слобожаночка
• вчера в 18:14
Ответ дляПродаю витрішки
Не гомональні протизаплідні?
Так, протизаплідну. До цього таких казусів не було.
Раз одела не бу• вчера в 18:15
Ответ дляСлобожаночка
виновата вы прежде всего в том, что настолько не уважаете себя, что живете с тем, кто за вас контролирует даже вашу безопасность не забеременеть. вы не уважаете себя, он и подавно.
Раз одела не бу• вчера в 18:16
Ответ дляКондуктор троллейбуса
к нему вообще вопросов нет - это быдло, и так понятно. но если автор с таким и ее это устраивает, то не удивительно что так случилось. я даже уверена, что она родит, бо он скажет рожать.
Шкала Радощів• вчера в 18:16
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нет, если это не насилие и женщина в адеквате
Дона Ко Ко• вчера в 18:18
Ответ дляСлобожаночка
Бо він все контролював до цього
Ппа - это не способ контрацепции. Вы с мужиком тем - Биба и Боба: взрослая тетка не знает на кого переложить ответственность за нежелательную беременность, ах да - Постинор забыла принять, и это единственный ее промах ))
Ответ дляПродаю витрішки
Не гомональні протизаплідні?
Думаете, раньше не знал?)
Бабайко• вчера в 18:21
Ответ дляРаз одела не бу
Сто відсотків, яка автор такий і мужчина що з нею поряд