Срочнокпсихологу• 17 декабря 2025
Аналіз крові, чи потрібен антибіотик?
Отримала аналіз , малому 6 років, лікує о ніс, сьогодні температура цілий день тримається, завтра до лікаря, подивіться , будь ласка, бо до ранку ну зможу спати.
Дякую
Перша на селі• 17 декабря 2025
Похоже на бак инфекцию
Нейтрофилы ⬆️ и лимфоциты ⬇️ . Если будет температура держаться, то скорее всего назначат аб
язззззь!!!• 17 декабря 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
ну, теоретично можуть виписати антибіотк, дивлячись яка у вас лікар. Якщо температура буде триматися ще день-два - тоді точно так. Поки що у вас початкова стадія скоріше за все бактеріального процесу
Срочнокпсихологу
• 17 декабря 2025
Ответ дляMs. При теле
Сопли прозрачные, без запаха? Может быть гайморит
Густі, зелені
Ms. При теле• 17 декабря 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Густі, зелені
Может быть либо бактериальный риносинусит либо гайморит, антибиотик могут назначить, надо смотреть какая температура и сколько держится, ну и сделайте рентген пазух на всякий случай
Кондуктор автобуса• 18 декабря 2025
Вибачте, а що у цій ситуації аж такого, що не зможете спати до ранку?