Самоучка• 18 декабря 2025

Дівчата з Дніпра, дякую за пораду!!

Декілька місяців тому питала, де знайти білизну на мої пишні 80Е у Дніпрі, щоб і гарно тримало, і виглядало привабливо, і ще й зручно. Порадили серед усього і AJOUR теж. Ось, знайшла у центрі цей магазин. Собі класний подаруночок під ялинку зробила, та ще й чоловіку, бо трусіки з розрізом та пояси його тема)) буду зваблювати ввечері,щоб подарував сертифікат звідти, бо хочу вже там все!!! Здивувало, що зазвичай мій розмір це або не тримає, або не гарно, а тут прям бінго, мереживо на мереживі. Ох,багато чого хотіла, там і піжами класні, і комбінації, але на все не вистачило грошей, бо дитині підлітку там ще топи у рубчик взяла.
Дякую, дівчатка за пораду, ви все завжди знаєте, щоб я без вас робила? І по кулінарії допомогли, і порадою життєвою, і з бюстами. Нарешті я подобаюсь собі у білизні! Показувати на собі не буду))
автор Самоучка • 18 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Я просто знаю свою модель)
Они ее правда сейчас почти не делают, поэтому осенью ходила мерять
Теперь могу через интернет

Домашние вещи у меня aruelle
а вам не хочеться атмосфери шопінгу? не знаю, мене прям надихає. А не клацати по клавішам і чекати на пошті. спокійно поміряла, передивилась на собі, відчула, щоб зручно було. дівчина приємна така, все показала, не знаю, онлайн не надихає купляти щось, окрім побутового та іжі
Не зацілована• 18 декабря 2025
Ой, а мне очень понравилось синее с бежевым, прямо красивое сочетание, мне редко что тут нравится, а у вас реально красивое, с покупкой!
автор Самоучка • 18 декабря 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я вже думала трусіки з розрізом та пояси для чоловіка
Шалунішка))
Насмішили))) ну це він таке любить на мені, що поробиш. Зазвичай, кожен день в такому не походити))))
автор Самоучка • 18 декабря 2025
Ответ дляНе зацілована
Дякую щиро! це моя перша синя білизна. Зазвичай чорне та біле, бо на мене не дуже і вибір буває. А тут вибирала серед аж 6 комплектів. Воно на тілі зливається зі шкірою і синє ох як гарно. Жаль за фото на собі забанять) а я ще міряти не хотіла, бо думала не підійде колір. Вмовила консультант
a.ostroverh• 18 декабря 2025
Ответ дляСамоучка
Раньше ближайший их магазин был в тц, удобно
Но я и тц не люблю... для меня прямо каторга)
Особенно если с дочерью
автор Самоучка • 18 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Особенно если с дочерью
теж ТЦ не люблю. Але це окремий магазин, спокійно, люди не бігають)
я була з малою, вона випросила в мене топи собі. На мереживне сісь не вистачило)) а підліткова серія якраз
Голубая фишка• 18 декабря 2025
Ответ дляРедисочка
А тему покажете де вам це радили? Бо схоже на рекламу.
Ажур реклами не потребує.
ИзЮмрудная• 18 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
Я во всех темах его советую
На сайте часто скидки, по акциям достаточно приятные цены
Тоже обновила себе.... потому что теперь 70Д...
Очень красивые
a.ostroverh• 18 декабря 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Очень красивые
У них все красивые)
Я первое их белье купила в Ивано-Франковске, была уверена что оно французкое)
А нет! Наше!
Своего не предлагать• 18 декабря 2025
Это не бельё, а аксессуар для половых утех мужика, так что любовью к себе у вас точно не пахнет))))
Анонимус Я• 18 декабря 2025
Завидую
автор Самоучка • 18 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
У них все красивые)
А нет! Наше!
Так мереживо Франція мені продавець сказала. А так да, українське. Але я до цього купляла українське, не такая якість.
Ооо.. Ви теж міряли лерпардове і синє) в нас смаки схожі
Туфли в чешуе• 18 декабря 2025
Ответ дляa.ostroverh
У них все красивые)
А нет! Наше!
Это красиво?)
автор Самоучка • 18 декабря 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
ой лан) поживіть у шлюбі 20 років і поговоримо
Перша на селі• 18 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Это красиво?)
А вам не гарно? Покажіть, яке носите?
Страхованная• 18 декабря 2025
Ответ дляПерша на селі
А вам не гарно? Покажіть, яке носите?
Это ж советчицы, только Ла Перла и Агент Провокатор
автор Самоучка • 18 декабря 2025
Ответ дляСтрахованная
Я була в Провокаторі бюстик 12 тис. Ну.. стільки я не заробляю) але ж купила білизну навіть краще. Провокатор на кожен день навряд. Там і моїх розмірів всього один був)) то що рівнятися.
Ех, советчицы такі вже советчицы))