Крошечка-хаврошечка• 18 декабря 2025
Таргани SOS
Сьогодні знайшла в квартирі таргана 😱
Був наче прикумарений.
У мене паніка. Сусіди ніхто не признається, що у них є.
Підкажіть, кудою вони лізуть, що робити? Чи є якась отрута? Але вдома домашні тварини.
Був наче прикумарений.
Лорка-хлорка• 18 декабря 2025
Поставте пастки по кутках десь, щоб тварини не могли дістати. У мене був зальотний, ставила пастки, але більше не приходили, тільки моль зловилася в пастку.
Кинг-Конгша• 18 декабря 2025
Они могут с ближайшего магазина или другого дома попадать. Они очень хорошо летают и бегают
Крошечка-хаврошечка
• 18 декабря 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Що за пастка? Як називається?
Крошечка-хаврошечка
• 18 декабря 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Адвіон. Так, дорого, але зникнуть 100000%
Дякую.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 декабря 2025
Ответ дляМудрецыха мира
+++
Лорка-хлорка• 18 декабря 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Що за пастка? Як називається?
Там де всякі трути для тарганів така коробка картонна з липкою смужкою і смачною таблеткою продається. Це для зальотних, а якщо багато, то не спрацює.
ХуАнита• 18 декабря 2025
Лізуть зазвичай через витяжку, по стояку (труби).
Ось цей засіб - топ.
Надавіть горошинами у всіх місцях, де потенційно вони можуть залазити, але щоб без доступу домашнім тваринам.
Ось цей засіб - топ.
Вічний двигун• 18 декабря 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Поддерживаю. Только хотела написать. Если есть животные - берите «ловушку» а не шприц. У нас перед войной развелись. Сосед сдавал квартиру и видимо новые жильцы их завезли. Ну слушайте, до сир пор нет ттт. Средство супер эффективное. Берите, не пожалеете
Анонім Перший• 18 декабря 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Приедается он им. Через некоторое время, они умнеют, и просто его обходят. Ну, или он не действует.
Анонім Перший• 18 декабря 2025
Ответ дляХуАнита
Ось цей засіб - топ.
Это немного лучше Адвтона, но, гляжу начинается та же история.
Мудрецыха мира• 18 декабря 2025
Ответ дляАнонім Перший
Не знаю. У мене вже багато років не було після адвіону, тьфу-тьфу. Я не знаю звідки вони зʼявились, в нас і в помині їх не було нікого, а тут раптово- і дорослі, і дітки. Я взагалі не знала що робити, купила цей шприц, розклала, спочатку вони були як пʼяні, а потім зникли і вже багато років я їх не бачу.
Анонім Перший• 18 декабря 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Не знаю, что и сказать. Изначально падали результативно так. Потом, начали замечать их пробегающих мимо препарата. Правда ,это все в общежитии...