Метровий сантиметр• вчера в 10:22
Жизнь в селе плюсы и минусы
Прожила всю жизнь в городе, три года назад переехала в село. Многие считают жизнь в селе тяжёлой физически и морально, давайте обсудим есть ли плюсы все таки.
КрестьянинДиор• вчера в 10:26
В залежності від віку, матеріального забезпечення, потреб і село селу рознь.....одна справа село біля великого міста, інше в глушині, де до міста 30-40 км
Гарні диньки• вчера в 10:27
20 років прожила в райцентрі, потім 23 роки в Києві.
Зараз вимушено 3 місяці проживаю в Ужгороді.
Дуже скучаю за Києвом.
В селі навіть важко уявити життя після міста.
Дуже скучаю за Києвом.
Спілий баклажан• вчера в 10:27
Плюсов масса, если готов вложить деньги в свою скважину и хороший високий забор.
TANYA 0 0 0 0• вчера в 10:30
Для мене самий великий мінус це дороги, в більшості вони жахливі, віддаленість від аптек, медичних закладів.
энциклопУдия• вчера в 10:32
Я наконец-то уехала из милионника в пригород в частный сектор.
Для меня это счастье.
Села разные есть, автор, и будних в них принципиально отличаются
Для меня это счастье.
Голена блондинка• вчера в 10:34
Вы переехали в село. Живете там, но так и не поняли, нормально вам или нет. И хотите, чтобы мы написали, нормально вам или нет?
Метровий сантиметр
• вчера в 10:34
Для меня один из самых больших плюсов это автономность
Чавонадо• вчера в 10:36
Для мене місто і ще раз місто
Я жінка, мені потрібно свої емоції постійно зливати. Шопінг, прогулянки, дозвілля, спортзали чи басейни, робота.
Мені дуже мало виїхати раз в неділю в трц.
Село це скука!
сою не люблю• вчера в 10:36
Ответ дляКрестьянинДиор
От Киева 30- 40 и даже 50 км, это вообще не глушь.
Метровий сантиметр
• вчера в 10:36
Ответ дляPrervana
Все прекрасно ровно до момента, когда потребуется круглосуточная ветеринарка, аптека или еще что-то такое экстренное
Аптека в селе есть и ФАП тоже, скорая доезжает быстро. Ветеринарки, да, нет, но на два села есть ветврач. Мы в город возим плюс набор экстренных лекарств всегда дома
Все возможно• вчера в 10:36
Дивлячись що за село. Батьки живуть далеко від міст, найняти когось на роботи проблема. До прикладу купували холодильник, майже місяць на доставку.
Швидка не їздить - є фельдшер з машиною його потрібно просити
Чавонадо• вчера в 10:37
Ответ дляМетровий сантиметр
Питання що ви робите в селі.
Приблизний розпорядок дня?
Метровий сантиметр
• вчера в 10:39
Ответ дляЧавонадо
Питання що ви робите в селі.
Приблизний розпорядок дня?
Зранку займаюсь господарством, погодувати, випустити і т.д., вдень робота або хатні справи, вечір знову господарство, потім робота. Це якщо звичайний будній день
Та прям багіня• вчера в 10:41
Продала квартиру в центрі,була маленька 2-км,а я з 2-ма дітьми.Купила будинок 500 м село від облцентру.Всім є по кімнаті,маму забрала,є пару туй,газон і подвіʼя.Мені прекрасно,після важкої роботи,спішу додому відпочити,тиша і спокій
Чавонадо• вчера в 10:44
Ответ дляМетровий сантиметр
Зрозуміло. Якщо вам подобається то звісно ок.
Бо для мене таке життя нічний кошмар.
Мій розпорядок
Встала, зарядка, душ, макіяж, робота , в обід з колегами на каву. Після роботи шопінг і спортзал або басейн
Кілька разів на місяць кіно чи театр.
Балуюсь доставкою готової їжі.
Бо для мене таке життя нічний кошмар.
Мій розпорядок
Кілька разів на місяць кіно чи театр.
Балуюсь доставкою готової їжі.
АнтиТроль• вчера в 10:47
Ответ длясою не люблю
На таксі чи громадському транспорті не накатаєшся в цю «не глушь»
Метровий сантиметр
• вчера в 10:48
Ответ дляЧавонадо
Бо для мене таке життя нічний кошмар.
Мій розпорядок
Кілька разів на місяць кіно чи театр.
Балуюсь доставкою готової їжі.
Бо для мене таке життя нічний кошмар.
Мій розпорядок
Кілька разів на місяць кіно чи театр.
Балуюсь доставкою готової їжі.
Я навіть в місті цього не робила постійно, тому мені ок)
Инстагра_мерша• вчера в 10:50
Ответ дляМетровий сантиметр
От кого или чего
КрестьянинДиор• вчера в 10:51
Ответ длясою не люблю
Це в яку сторону їхати...села ж різні
КрестьянинДиор• вчера в 10:52
Ответ дляСпілий баклажан
Ото ж, коли матеріальне становище дозволяє, є свій транспорт і немає малих дітей, яким треба розвиток (гуртки, секції і т д), то можна і село
КрестьянинДиор• вчера в 10:54
Ответ дляМетровий сантиметр
То чого питаєте?
КрестьянинДиор• вчера в 10:56
Ответ дляТа прям багіня
500 м від обласного центру?
Закусенец• вчера в 11:30
Для мене два мінуси, окрім логістики:
Садиба-це коли у тебе завжди щось не ок, там заросло, тут забруднилось, те захворіло, се поламалось. У квартирі на порядок менше точок прикладання зусиль.
По-друге, і це дуже-дуже суб´єктивно. Я почуваюсь худобою в загоні, живучи за парканом.