Метровий сантиметр• вчера в 10:22
Жизнь в селе плюсы и минусы
Прожила всю жизнь в городе, три года назад переехала в село. Многие считают жизнь в селе тяжёлой физически и морально, давайте обсудим есть ли плюсы все таки.
Швидка Настя• вчера в 11:44
Мало вводних.
Скрізь можна заробляти.
Хто немічний,але розкручений в мережах,насіння сортове продає.я от купила перців декоративних .по 20 гр пачечка.мінзамовлення 200 гр.
На хліб можна заробити
Скрізь можна заробляти.
На хліб можна заробити
Швидка Настя• вчера в 11:45
Ответ дляГолена блондинка
Вы переехали в село. Живете там, но так и не поняли, нормально вам или нет. И хотите, чтобы мы написали, нормально вам или нет?
А троляча тема.
Надихнула тема про кози)
Швидка Настя• вчера в 11:45
Ответ дляМетровий сантиметр
Для меня один из самых больших плюсов это автономность
ООО зразу троля видно!
Айболитная• вчера в 11:53
Ответ дляPrervana
Все прекрасно ровно до момента, когда потребуется круглосуточная ветеринарка, аптека или еще что-то такое экстренное
Все це маю в місті поруч. Є авто, не проблема взагалі
Айболитная• вчера в 11:57
Ответ дляШвидка Настя
ООО зразу троля видно!
По чому видно? Лише тому що людині подобається село? Мені на багато краще ніж у місті. Я інтроверт. Мене галас, сусіди алкоголіки, машини, відсутність світла і ще мільйон нюансів дуже в місті напрягають. Я легко їду на закупи і так само легко викликаю швидку. Минулого разу до мене вона їхала 15 хвилин. А ще я обожнюю природу і той хто її не любить, таких як я не зрозуміє.
Вообще не факт• вчера в 11:57
Плюсы есть, если максимум 10-15 мин от большого города. А так не представляю.
Айболитная• вчера в 11:59
Наш райцентр оточений з усіх боків селами. Люди з сіл їздять в місто на роботу, за покупками і до лікарів. Це не проблема. В мене немає сусідів без авто, чи тих хто їба....ть розводячи свиней. Люди живуть спокійно, затишно і за ранковою кавою я дивлюсь на снігурів які обліпили мені вишню.
Айболитная• вчера в 12:01
Ответ дляВообще не факт
Навіть пів години це не проблема. В нас навіть в область їздять працювати це 45 хвилин. В Києві люди витрачають іноді годину щоб доїхати до роботи і це по місту
Метровий сантиметр
• вчера в 12:01
Ответ дляЗакусенец
Для мене два мінуси, окрім логістики:
Садиба-це коли у тебе завжди щось не ок, там заросло, тут забруднилось, те захворіло, се поламалось. У квартирі на порядок менше точок прикладання зусиль.
По-друге, і це дуже-дуже суб´єктивно. Я почуваюсь худобою в загоні, живучи за парканом.
А мені навпаки подобається що ні зверху, ні знизу немає сусідів тай з боків теж, ділянки великі, але так, роботи багато
Метровий сантиметр
• вчера в 12:02
Ответ дляШвидка Настя
ООО зразу троля видно!
В чем? В том что если нет будет газа и света вообще, то в доме будет тепло, будет вода и на чем есть приготовить
Айболитная• вчера в 12:03
Ответ дляМетровий сантиметр
В мене немає зараз багато роботи. Тільки побутові справи аналогічні як у місті. В мене немає господарства, лише кіт. Якого я вигулюю в дворі як собаку.
Метровий сантиметр
• вчера в 12:03
Ответ дляАйболитная
У нас теж швидка доїзжає за 15 хвилин, я не викликала, але до сусідки часто їздить
Айболитная• вчера в 12:06
Ответ дляМетровий сантиметр
Мені якось було фігово, приїхали дуже швидко. Але зараз вони і в телефонному режимі консультують. Тут є звичка обговорювати село як глуш, тундра, яка за сотні км від цивілізації. Дивні люди.
Метровий сантиметр
• вчера в 12:09
Ответ дляАйболитная
Ось я теж це побачила. Наче жити в селі, це як у кам´яному віці)
Айболитная• вчера в 12:12
Ответ дляМетровий сантиметр
Може наслідки радянського минулого? Коли село це були свині, корови, гектари городу і дерев´яний туалет на вулиці з газетами правда, для дупи?
Айболитная• вчера в 12:22
Ответ дляПтица Говоруша
Якщо є гроші, то життя в селі - один величезний плюс
Без грошей і в місті не сахар.
Спілий баклажан• вчера в 13:00
Ответ дляЧавонадо
Питання що ви робите в селі.
Приблизний розпорядок дня?
Вопрос не мне, но я отвечу) Мои друзья работают оба онлайн. Днём выходят во двор или прогуляться с собакой. Рядом лес, река. Раз-два в неделю за покупками в другой город. В городе суши-пицца и всё, что хочешь.
ПешитеБесАшипок• вчера в 13:51
Ответ дляPrervana
Сажусь и еду. Минут 20 и все есть
ПешитеБесАшипок• вчера в 13:55
Ответ дляКрестьянинДиор
То це селом важко назвати
Я в селе. 15 минут пешком и я на остановке городского троллейбуса. Два авто в семье
Доросла дівчинка• вчера в 14:28
Під час карантину та на початку війни був просто кайф - можна було гуляти у подвір’ї. Не проблема була садити город. Господарства як такого, то у мами не було. Але селі завжди є чим зайнятися. Зараз я б переїхала в село і там бі жила
Швидка Настя• вчера в 14:52
Ответ дляАйболитная
Та комент якийсь підозрілий.шаблонний.
Я теж в селі ,майже в лісі.
Маю розсадник рослин,але і господарство.
Кролі ,кури,гуси.
Також дві великі собаки і купу котів.
Теж в місто виїжджаю на пошту і закупи.
Насолоджуюсь тишою і повітрям.
Я теж в селі ,майже в лісі.
Кролі ,кури,гуси.
Також дві великі собаки і купу котів.
Теж в місто виїжджаю на пошту і закупи.
Насолоджуюсь тишою і повітрям.
Швидка Настя• вчера в 14:55
Ответ дляМетровий сантиметр
Навеяно вчерашней темой,где плевались от коз автора и гусей
ПешитеБесАшипок• вчера в 15:32
Ответ дляPrervana
Новые Петровцы, Ходосовка или Гатное?)
Я не в киевской области. Город 200+, село рядом, очень рядом, местные ходят на тралик. Пробок нет
Нетутешня• вчера в 16:09
Мне больше плюсов, чем минусов. Нравится независимость от финансов во многих вопросах - вода есть всегда в колодце бесплатная, отопление печное тоже можно при желании бесплатным сделать,бесплатные овощи-фрукты-зелень большую часть года, можно обходиться без холодильника, можно много чего в лесу собирать. Но это все для тех, кто не может или не хочет работать.