мистерЛяпсус• Изменено вчера в 13:34

У кого в Дії нема свідоцтв дітей, бо різні прізвища? ох ця Дія....

Я розлучена, прізвище повернула дівоче. У дітей прізвище батька лишилось.
В дії не підтягує їх свідоцтва, пише документи не знайдено.
В кого ще так було і ви виправили ситуацію? як?
Ваша прЭлесть• вчера в 13:34
Проблема явно не в прізвищі
автор мистерЛяпсус • вчера в 13:35
Ответ дляВаша прЭлесть
Проблема явно не в прізвищі
ну от я тільки про прізвища думаю.. а що ще може бути?
Ваша прЭлесть• вчера в 13:36
Ответ длямистерЛяпсус
Напишіть в тех підтримку. Можливо попросять фото документів у вас.
Опишіть проблему і вам підтянуть

В мене щось подібне з хелсі було
Капризуля• вчера в 13:37
Ответ длямистерЛяпсус
Да что угодно . У меня сначала св-во о рождении дочери подтягивалось . Потом пропало . Потом снова появилось . ХЗ , что это было .
Млинці зі смайликом• вчера в 13:38
ніяк. в мене аналогічна ситуація. берете документи про розлучення і йдете в рацс, міняєте свідоцтво про народження дітей
автор мистерЛяпсус • вчера в 13:40
Ответ дляМлинці зі смайликом
хм...а ви так робили???
Млинці зі смайликом• вчера в 13:45
Ответ длямистерЛяпсус
хм...а ви так робили???
мені не принципово, щоб в дії було свідоцтво. тож ні.
Слобожаночка• вчера в 13:45
Ответ дляМлинці зі смайликом
Извините, на что менять свидетельства?
Меряю линейкой• вчера в 13:46
У них глюки

Я все свидетельства заново заказала в ЗАГСе, нового образца и два свидетельства есть в Дие, а третье не показывает, хотя фамилии одинаковые. Ну и пофиг
Ждун с Нибиру• вчера в 13:46
Ответ дляМлинці зі смайликом
Навіщо міняти?
ФрекенБок• вчера в 13:46
В мене дитина на прізвищі свого батька а я на своєму, бо ми не одружені. В Дії свідоцтво дитини підтягнулося без проблем. Шукайте іншу причину.
Меряю линейкой• вчера в 13:48
А сколько лет детям?
Может ещё от этого зависит

Я поняла, почему у меня не показывает) Возраст...
Ждун с Нибиру• вчера в 13:47
В мене теж не має.
ПробілНеПрацює• вчера в 13:48
у меня тоже разные = все подтянулось сразу
автор мистерЛяпсус • вчера в 13:48
Ответ дляФрекенБок
у вас в св-ві вказано ваше прізвище? в мене вказано колишнє (чоловіка), дія саме так пояснює чому вони не підтягуються
- Якщо дані з відомостями про матір в актовому записі не збігаються. Наприклад, коли мама змінила прізвище після отримання свідоцтва. Коли ваші прізвище, ім´я, по батькові та дата народження в картці платника податків у Дії не збігаються з відомостями у свідоцтві про народження.
Маю декілька думок• вчера в 13:48
Ответ длямистерЛяпсус
У моих одинаковые фамилии, но разные отчества, хотя отец один, давно совершеннолетние, но в Дие только старший.
автор мистерЛяпсус • вчера в 13:48
Ответ дляМеряю линейкой
А сколько лет детям?
Может ещё от этого зависит

8 и 12
Млинці зі смайликом• вчера в 13:48
Ответ дляСлобожаночка
Извините, на что менять свидетельства?
в свідоцтві про нароодження має бути правильне прізіище матері, якщо вона (мати) його змінила.
наприклад:
в свідоцтві про народження
дитина має прізвище Б
ТАТо має прізвище Б
і мама має прізвище Б

потім мама повернула собі дівоче прізвище А, але в свідоцтві про нароедження вона так і лишилась Б..тому і не підтягує в Дії документ
Слобожаночка• вчера в 13:49
Ответ дляМлинці зі смайликом
наприклад:
в свідоцтві про народження
дитина має прізвище Б
ТАТо має прізвище Б
і мама має прізвище Б

Спасибо
автор мистерЛяпсус • вчера в 17:53
короче..мотнулась я в рацс за уточненнями. Сказали, що св-ва про народження не будуть в дії в мене, бо я змінила прізвище після видачі св-ва вже, і це неспівпадіння даних. Виправити це в системі не можна. Отак (((((
Так само і запису про розлучення не буде, бо я розлучалась маючи шлюбне прізвище, а дані всі в дію тягнуться на моє дівоче прізвище, яке я після шлюбу повернула.