Чемодан-Вокзал-Майами• 19 декабря 2025
Холостяк. Ефір в Корсуні. Дивимся разом
Окрему тему створила. В загальній нема нікого.
Обговорюємо, бо такий нудний цей холостяк
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 декабря 2025
Бачили інсайти, що Тарасік день народження на днях з колишньою святкував?
интайм_не_предлагать• 19 декабря 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Та хіба ж вона колишня? Вона нинішня) була і є. А шоу є шоу
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 декабря 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
От хитрі лиси. Бабосіків підкосить і на Мальдіви
КоролеВешна• 19 декабря 2025
Постійно мені траплялися в інсті дописи про Ірочку, яка вона неймовірна, цікава, космічна, гумористка і тд. Я поки дивлюся, здається 7 випуск, і взагалі не розділяю цієї думки. Вона неймовірно красива на мій смак, але непомітна зовсім, може далі вона себе проявить? Як вам ця учасниця?
интайм_не_предлагать• 19 декабря 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну так. Дівчата - хто в Єгипет, хто в Буковель, а Тарасюлька) може і на Мальдіви
Все знаю від і до• 19 декабря 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так, зі скрінами, розслідуваннями і т.д.)))
Все знаю від і до• 19 декабря 2025
Ответ дляКоролеВешна
Це і є її прояв, інакшість
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 декабря 2025
Ответ дляКоролеВешна
Куди вже далі. Останній випуск буде. Поїде, мабуть, додому
Горлаю зрання• 19 декабря 2025
Ответ дляКоролеВешна
Никак, симпатичная на лицо и поведение подростковое, этим и отличается.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 19 декабря 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ну шо? Чиї то граблі з каблучкою були?)))
Ага, будемо весь випуск дивитись на нігті.
Мені наче Настя
Все знаю від і до• 19 декабря 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Не Ірочки
Все знаю від і до• 19 декабря 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Мені наче Настя
Дивився поперед себе, а Настя мала
Кривая спроса• 20 декабря 2025
Мама Тараса вразила, в неї такі вимоги- дівчина має бути з ВО, гарною професією, не бідна, ніжна, дбайлива і т.д.
Настя- наче між ними є сексуальний потяг вже, але для неї це наче пригода, та і вони із різних світів
Надін- теж між ними є притяжіння, але її професія і освіта не влаштовує батьків і його насторожує її минуле, яке говорить про її занижену самооцінку.
Іра- замкнена, замріяна, трохи заторможена, може не вписатися в його світ.
Гадаю_По_шнуркам• 24 декабря 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ірочка нпдто хороша для Тарисика
она не такая уж и простая - это образ такой космической девушки ей удался, но несколько раз проскакиволо ее настоящее нутро
ну и лучшая подруга на прректе - надин - этим все сказано, они обе актрисы, но надин плохая актриса, а ирочка хорошая
самая адекватная там была - даша
Гадаю_По_шнуркам• 24 декабря 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Та она обычная девушка, просто пытается выделиться. Через неделю совместного времени вся космичность улетучится.
хорошая актриса - и подарки любит клянчить, и секс. Строит из себя с приветом - на самом деле очень прохаванная
Криниця щастя• 26 декабря 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Тут була тема, що Іра аутист і брат її менший тоже.
Я не стверджую. Просто таке писали
Кстати может быть,не буду утверждать,но брат похож
Кривая спроса• 28 декабря 2025
А вам не здається, що остання дівчина Тараса, блондинка, модельєр, набагато старша за нього? Каже, що подобаються харизматичні жінки, а Надін геть прісна🙊Думаю, він шукає дівчину-спонсора