На циголках• сегодня в 08:19

Порадьте новий ЖК в Києві де концепція «місто в місті» є інфраструктура

Повно комерції в тому жк на 1 поверсі
Щоб нікуди не треба було виїжджати
автор На циголках • сегодня в 10:56
Ответ дляНоу коммент
ЖК Грейт
В нас є все: Сільпо, спортзали, Діла, клініка Краса здоровʼя, аптеки, стоматологія ,ресторани, кавʼярні, перукарні.
Скоро має бути садочок - шукають орендаря, ще обіцяли школу (але це не дуже скоро, бо ще не побудували ))), і офісний центр ще один будують.
Через дорогу парк біля Дніпра, і в 10 хвилинах пішки Рівер Молл
І навколо нас багато нових будинків будують - тобто, буде ще один новий ЖК поряд
Є таке на правому березі?
Я_и_моя_собака• сегодня в 10:58
Ответ дляКарамелька
И шо?
Тільки там чи як?
Якісь примітивні люди
И то
Можно выбрать из миллиона жк нормальный, а не тот который в промзоне на отшибе
Файна_зупка• сегодня в 10:57
Ответ дляНе танцую- но пою
Ви шо гоните?))
Я на здановської живу)
Де тут місто в місті))
Автор питає про магазинчики на 1 поверсі, ну так їх повно.
автор На циголках • сегодня в 10:57
Ответ дляФайна_зупка
Це який жк?
Карамелька• сегодня в 10:58
Ответ дляЯ_и_моя_собака
И то
Ну то вибери вам же, чого причепилася?
Я пишу про СЕБЕ
Мені там супер подобається
Prervana• сегодня в 10:58
Ответ дляКарамелька
Не тренди, там гарно! Поїдь і подивись.
Майже біля метро Видубичі
Чи тобі все промзона, що не Хрещатик?!
Это абсолютно адская локация. С одной стороны ТЭЦ, завод Атем, металлопрокат и гаражи, которые топят всю зиму отработкой и мусором. А с другой дорога, которая не пустеет никогда, и которая очень, очень шумная. Жить там можно, если оно досталось дешево, так как плюс только один - метро относительно близко, можно дотопать пешком. Больше там плюсов нет.
Карамелька• сегодня в 10:59
Ответ дляPrervana
Точно тепер куплю там квартиру!
Я_и_моя_собака• сегодня в 11:00
Ответ дляPrervana
Ну как видите человек мазохист))
Ей там нравится
Prervana• сегодня в 11:00
Ответ дляКарамелька
Точно тепер куплю там квартиру!
На здоровье, простите за каламбур!
Карамелька• сегодня в 11:01
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну как видите человек мазохист))
Ей там нравится
Це найкраще місце
Подивилась на оренду, так нижче 20
000 нормальних однокімнатних немає((
Дивно так
автор На циголках • сегодня в 11:01
Ответ дляКарамелька
Це найкраще місце
Подивилась на оренду, так нижче 20
000 нормальних однокімнатних немає((
Дивно так
Яке саме?
Я_и_моя_собака• сегодня в 11:04
Ответ дляНа циголках
Яке саме?
Прекрасный жк находящийся в промзоне, по соседству с тец куда систематически летит, с другой стороны шикарная железная дорога. И вишенка на торте это высоковольтные провода проходящие через этот прекрасный жилищный комплекс
Карамелька• сегодня в 11:05
Ответ дляЯ_и_моя_собака
У тебе просто грошенят на нього немає от ти і бісишся))
Будь чесною із собою!
ГейТуда• сегодня в 11:05
Ответ дляНе танцую- но пою
В Києві будинок автономний за 150 к побудувати😂😂😂

А де так будують, підкажіть і я собі побудую))

Чи це вартість будинку в Житомирській області ?
І то сумнівно)
Хм. Мы купили весной в пригороде дом 137 кв 2021 года постройки за 150. С солнечными панелями.
Единственное- скважину будем сами делать - здесь центральная вода.
А так одна из центральных улиц нашего пригорода, 10 соток земли.
Правда им срочно было нужно и налом - нам хорошо уступили от первоначальной цены.
Карамелька• сегодня в 11:06
Ответ дляНа циголках
Яке саме?
Автор, рекомендую поїхати на Сввтлопарк і подивитись.
Дійсно гарний ЖК
Якби не війна, я б точно там купила
Я_и_моя_собака• сегодня в 11:06
Ответ дляКарамелька
Будь чесною із собою!
Обязательно продам квартиру на липках и куплю там
Дева Мария• сегодня в 11:06
Зачем это вам ? Проблема с парковкой и т д выбирайте чтобы были в пешей доступности хотя бы 2 школы , 1 большой супермаркет , трен зал ну и по вашим хобби .
Дайте згадаю• сегодня в 11:07
Ответ дляБаррикадница
За такі гроші можна купити нормальну квартиру в центральному районі, а не комору однокімнатну на окрїні
Старье какие-то можно. Ценник в новых жк в разы и разы выше.
ГЛЮкоза• сегодня в 11:11
Ответ дляНе танцую- но пою
Мені парк/ліс-або водойма дуже важливі.
Я за це згодна платити
Ірпінь, жк центральний 2
Не танцую- но пою• сегодня в 11:11
Ответ дляДайте згадаю
От! І я про це. Звісно у тих у кого гроші оберуть однуху на республіканці, а не трьоху у хрущів з тарганами і алкашньою в центрі
Дайте згадаю• сегодня в 11:13
Ответ дляНе танцую- но пою
Конечно. Я выбрала для семьи новый комфортный жк с инфраструктурой на левом, все есть. Выбор очевиден.
Не танцую- но пою• сегодня в 11:14
Ответ дляБаррикадница
А ви як давно в Києві, що не знаєте які райони належать до центральних?
З приводу хруща посміялася, але ви мене нічим не здивували.
В якому ЖК В якому Печерського району ви зможете купити таку квартиру за таку ціну та ще більше по площі
автор На циголках • сегодня в 11:19
Ответ дляДайте згадаю
Грейт чи севен
Карамелька• сегодня в 11:27
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ото мрійниця)))
Липки… ага ага)
Шеллар• сегодня в 11:33
Ответ дляTeonaa
У нашої виховательки - зп 6500. Прекрасна дрстойна людина, зайнята такою роботою, яка і нелегка, і всім потрібна. Всім хто заробляє от НЕкопійки. І коли пишеш про 6000 копійки, треба головою подумати спочатку, і сформулювати нормально.
Закушуйте, вживати алкоголь зранку на голодний шлунок шкідливо.
Teonaa• сегодня в 11:34
Ответ дляШеллар
Та до чого тут закуски
Помилилася із адресатом
Гореотума• сегодня в 11:39
ЖК Республіка
Коленная ложечка• сегодня в 12:00
Ответ дляШеллар
Родичка мешкає у Варшавському, задоволена, каже все поруч, виїжджати нікуди не потрібно, працює віддалено.
Мені теж подобається Варшавський.
В тому числі подобається, що закриті тільки внутрішні двори будинків.
Правда, з парковками там також погано.
Да і в години пік від Нивок суцільна пробка.
Сижуревувшоке• сегодня в 12:02
Ответ дляКаваЗМолоком
Стоимость комуналки?
Как нужно быть уверенным в фин стабильности, что бы брать квартиру с завышной комуналкой и без нормальной ванны...в 20 мин от метро по тем ценам
В гопстоп районе
Не беріть) але ’місто в місті’ витримано.
Перловая Кашка• сегодня в 12:06
Ответ дляНе танцую- но пою
Файна таун
Комфорт таун
Грейт