На циголках• сегодня в 08:19
Порадьте новий ЖК в Києві де концепція «місто в місті» є інфраструктура
Повно комерції в тому жк на 1 поверсі
Щоб нікуди не треба було виїжджати
Ответ длякультУра
А що не так вона написала?
У нашої виховательки - зп 6500. Прекрасна дрстойна людина, зайнята такою роботою, яка і нелегка, і всім потрібна. Всім хто заробляє от НЕкопійки. І коли пишеш про 6000 копійки, треба головою подумати спочатку, і сформулювати нормально.
Гарачий Чокалад• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
А мені подобається в ЖК Софія
Там дійсно гарна інфраструктура, пару сільпо, варус, фори, атб, одяг, купу гуртків. Знаю, що люди у Київ взагалі не виїжджають, хто вдома працює
Єдине парку не вистачає чи лісу поряд, їхати машиною треба
Ключове - «хто вдома працює». Я живу на жк софія, у мене робота гібрид, і мене вже нудить від маршруток і я в шоці скільки витрачаю грошей на таксі. Хоча 10 років прожила нормально, мабуть вже вік дає знати, хочеться жити ближче до метро
ТебеОноНадось• 1 час назад
Ответ дляКарамелька
Не тренди, там гарно! Поїдь і подивись.
Майже біля метро Видубичі
Чи тобі все промзона, що не Хрещатик?!
Майже біля метро Видубичі
Чи тобі все промзона, що не Хрещатик?!
Не надо мне тыкать, это во-первых. А во-вторых, повторюсь, там жопа мира, ничего ’гарного’ там нет. Вариантов в Киеве конечно только два - Свитлопарк и Крещатик
культУра• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Ви випили?
Я_и_моя_собака• 1 час назад
Ответ дляКарамелька
Не тренди, там гарно! Поїдь і подивись.
Майже біля метро Видубичі
Чи тобі все промзона, що не Хрещатик?!
Майже біля метро Видубичі
Чи тобі все промзона, що не Хрещатик?!
Но там реально промзона
Железная дорога и высоковольтные провода.
Прекрасное место жительства
Карамелька• 1 час назад
Ответ дляТебеОноНадось
Удалено администрацией...
ТебеОноНадось• 1 час назад
Ответ дляКарамелька
Удалено администрацией...
Карамелька• 1 час назад
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Но там реально промзона
Прекрасное место жительства
И шо?
Тільки там чи як?
Якісь примітивні люди
Тільки там чи як?
Якісь примітивні люди
Бурундучиха• 1 час назад
Если вам левый берег подходит, то жк Севен можно рассмотреть . Очень много коммерции. Плюс недалеко Ривер Молл
Заела_пластинка• 1 час назад
Ответ дляПотребую апгрейду
Це скільки у вас кімнат на 120 метрів?
Добре, коли такі кввртири, як будинок по квадратурі. В мене 150 кв м будинок.
сучасних комплексах 120 м2 - це середня площа 3-кім.
Карамелька• 1 час назад
Ответ дляТебеОноНадось
Удалено администрацией...
ТигрЛьвович• 1 час назад
Оболонь скай.. но он не совсем новый уже, но там идеально и свое озеро
культУра• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Каву п‘ю
Я сама по собі не бідна. Но коли так зверхньо пишуть «копійки» на місячний дохід людей, при чому які зароблять непростою працею, - таке за норму не вважаю.
Где она писала про копейки?????? Отфильтруйте сообщения и не пишите бредни
культУра• 1 час назад
Ответ дляНе танцую- но пою
В центральному це де?))
На Печерську?)
Ну хіба що хрущ)
На Печерську?)
Ну хіба що хрущ)
За 150 тысяч можно купить нормальную квартиру на Печерске
Сейчас я бы выбрала хрущ,а не эти коробки ужасные со жлобами приезжими и без света
культУра• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Каву п‘ю
Вот что писала эта советчица:
Шеллар• 1 час назад
Родичка мешкає у Варшавському, задоволена, каже все поруч, виїжджати нікуди не потрібно, працює віддалено
Шеллар• 1 час назад
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляГарачий Чокалад
Розумію дуже
Вчора дивилась таксі на поділ о 17 коштувало 890 грн. Зручно тільки з машиною і не в час пік
Ноу коммент• 1 час назад
ЖК Грейт
В нас є все: Сільпо, спортзали, Діла, клініка Краса здоровʼя, аптеки, стоматологія ,ресторани, кавʼярні, перукарні.
Скоро має бути садочок - шукають орендаря, ще обіцяли школу (але це не дуже скоро, бо ще не побудували ))), і офісний центр ще один будують.
Через дорогу парк біля Дніпра, і в 10 хвилинах пішки Рівер Молл
І навколо нас багато нових будинків будують - тобто, буде ще один новий ЖК поряд
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
А чому без нормальной ванни?
Проти решти не заперечую)
Там душева кабинка.
Это ж эконом вариант, НО за такие деньги должна быть минимум джакузи с массажем.
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну якщо ви рахуєте копійки на комуналку, то вам точно не в Файна Таун)
Життя бентежне, та полосате
Ответ дляНоу коммент
ЖК Грейт
Да. Там класно підібрана комерція
На границе• 1 час назад
Ответ дляКарамелька
Мені Світлопарк подобається.
У подруги там квартира, літом часто у неї бувала, класна територія, є кавʼярні, магазинчики
Що там є, окрім кавʼярень?
Кавʼярні скрізь є.
Карамелька• 1 час назад
Ответ дляНа границе
Що там є, окрім кавʼярень?
Кавʼярні скрізь є.
Я там літом була. Всього вистачало, приємна атмосфера
Пишна молодиця• 1 час назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Чому нуль?
Метро 15 хвилин від підʼїзду.
ВДНГ 20.
Льодова арена там же.
Дитина займається.
В моєму будинку манікюр, педікюр, брови , нова пошта, Укрпошта , в сусідньому міст експрес, 5 хвилин машиною - республіка)
Спортлайф за 7 хв.
Але я не можу це назвати «містом в місті»
Мені дуже подобається наш район і в Файна я б не хотіла.
Але в автора саме такий запит «місто в місті»
Метро 15 хвилин від підʼїзду.
ВДНГ 20.
Льодова арена там же.
Дитина займається.
Спортлайф за 7 хв.
це не місто в місті
до чого тут метро і льодова арена
Не танцую- но пою• 58 минут назад
Ответ дляTeonaa
Це дійсно копійки зараз
Це не означає, що ваша вихователька погана людина