Батьки дев’ятикласників і не тільки, а також учителі, як вам це нововведення? Чи підтримуєте ви його? Якщо ні — що пропонуєте робити?
Якщо 10–11 класи у школі, де зараз навчаються діти, не залишать, то після 9 класу вони будуть змушені вступати до інших ліцеїв. Враховуючи, що для вступу потрібно складати іспити, а кількість місць буде обмежена, не всі діти матимуть можливість продовжити навчання.
Чи не виглядає це для тих, хто планував навчатися у 10–11 класі, як «вибір без вибору»?