Кондуктор троллейбуса• 20 декабря 2025

Ваші мами Вам внушають провину (маніпуояції)

Шо ти винна (тобто я), що дочка пішла працювати мало грошей даєш її! Вона студентка пішла підробляти трохи працює з 16 до 21 години. Я пояснюю що це нормально, що во вона так вчинила. А моя мама мені мозок виносить, що вона ще додому добирається приходить вимучена!! Я в черговий раз пояснюю, що як би вона гуляла кожен день до 22 години то все норм, а як пішла на підробиток тотце вже я херова
Галябалована• 20 декабря 2025
Вибачте, неправильно прочитала, зараз допишу.

Галябалована• 20 декабря 2025
Значить, просто пояснюєте мамі, що це власне не її справа, дитина хоче підробляти, це її бажання, мама хай займається своїм життям, все. Чого Ви слухаєте цей брєд взагалі не розумію.
Зажуженная Жужжа• 20 декабря 2025
Для моєї матері я винувата у всьому і завжди . Мабуть що народилась теж
Айболитная• 20 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я тоже
Прокачую сідниці• 20 декабря 2025
Жалко дитятку, как по мне это нормально со стороны мамы ( бабушки )
А дочка ваша молодец!
Зайченя• 20 декабря 2025
Хз, мне бы тоже не нравилось это.
Бабуся мороз• 20 декабря 2025
У мамы вашей нет личной жизни никакой - вот и лезет носом в вашу , паразитка такая.

Луноходик_Ик• 20 декабря 2025
це дуже добре, що дитина хоче мати свої гроші і підробляє для цього. від мами абстрагуйтесь. хай балакає, а ви тільки угукайте час від часу)
Кукарикуууууу• 20 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А для моєї доньки я в усьому винна , завжди .
ЧупакабраЗеБест• 20 декабря 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
та же ситуация. и втом что она пришла домой со мнйо из родома, дома не наврено и ун е убрано, тоже я виновата.
потом оказалось что из сельского роддома меня выписали с ветрянкой, 8 дней отроду мне было, так я падла еще и брата старшего заразила, паразитка такая.