Б´ю байдики• сегодня в 19:08

Що готуєте на різдво?

Вирішила приготувати різдвяні страви, але з того, що гугл видав дитина не їсть взагалі нічого(( що готувати для дітей?
Трохи злякана• сегодня в 19:41
Ответ дляБринзолетта
Барщ с ушками истинно украинская еда.
Така ж як окрошка яку тут все літо крошать
автор Б´ю байдики • сегодня в 19:41
Ответ дляБринзолетта
Барщ с ушками истинно украинская еда.
Всі питання до компанії гугл будь ласка)) Борщ з пампушками Вас більше мабуть влаштує?
Дюймовочка• сегодня в 19:42
Ответ дляНе зви чайна
Кутя, запечена картопля, риба запечена, салат з буряком і фетою, соління. Мабуть все
Фета не рахується пісною.
Не зви чайна• сегодня в 19:43
Ответ дляДюймовочка
Фета не рахується пісною.
Я не постувала, тому думаю, це не настільки важливо
Розвідка Маші• сегодня в 19:45
Ну т е жили вы жили - лет 40... Готовили на рождество что-то - лет 20... и на 21 году не знаете что же приготовить...
ДелиВерка• сегодня в 19:46
Нащо на Різдво - пісні страви? Готуйте вже звичайні.
постою_послушаю• сегодня в 19:48
Ответ дляВсіх підсаджую
Эти блюда готовят ка на Святвечер теми, кто соблюдал пост. Если ни вы, ни ваш ребенок этого не делали зачем вам 12 постных блюд?
Мы готовим традиционный украинский стол на Святвечір даже когда не постимся. Это красивая традиция
З понеділка на дієті• сегодня в 19:49
Ответ дляБабуся мороз
Ник ваш
О, супер
Svitlo_• сегодня в 19:56
Ответ дляБ´ю байдики
Хіба пістні бдюда лише для тих, хто піст блюде? Є ж якісь просто традиційні так би мовити, для кожного окремого свята.
Піст - це не про традиції.
hrystia• сегодня в 19:57
Це перелік пісних страв на святвечір. На Різдво, 25 грудня, можете приготувати будь що
автор Б´ю байдики • сегодня в 19:59
Ответ дляпостою_послушаю
Фух, дякую. Хоч хтось згоден.
Svitlo_• сегодня в 19:59
Ответ дляБ´ю байдики
Взагалі то раніше я готувала загальні блюда на два дні. Зараз бачу що то повинні бути різні блюда.
Різні вони для тих, хто соблюдає піст.
автор Б´ю байдики • сегодня в 20:01
Ответ дляSvitlo_
Піст - це не про традиції.
До чого тут піст, якщо мова йде про якісь традиційні блюда?
Svitlo_• сегодня в 20:03
Ответ дляБ´ю байдики
Бо традиція зумовлена релігійними обставинами.
В моїй церкві немає поста - відповідно і немає традиції піснях страв.
Бабуся мороз• сегодня в 20:04
Ответ дляпостою_послушаю
Да это не красивая традиция, это постные блюда для постящихся
постою_послушаю• сегодня в 20:05
Ответ дляБ´ю байдики
Я готовлю очень скромный стол на Святвечір, не 12 блюд. Обязательно узвар, кутя, вареники с картошкой, жареные грибы и что-то кисленькое, типа квашеной капусты
автор Б´ю байдики • сегодня в 20:07
Ответ дляБабуся мороз
Якщо так дивитись то і традиційної кухні немає? Взагалі то воно так і складається. Якась частина повсякденні блюда, якась святкові. Я не розумію чого Ви з цим не згодні.
постою_послушаю• сегодня в 20:08
Ответ дляБабуся мороз
Вы хотите сказать, что даже кутю будут готовить и есть только те, кто постился?
Г@Л@В@ломка• сегодня в 20:13
Я хочу нарешті вигадати пісне меню але смачне, наприклад
- піца грибна (печериці, крабові палички, болг.перець, кукурудза, веганський сир моцарела)

- фаршировані перці (з булгуром і грибами)
- чанахи з грибами
- шаршировані печериці (пюре+болг перець+сир веганський
- салат шуба у вигляді суші (без яєць) з річним майонезом
- крабовий салат
- вареники
- цибулевий пиріг
- кутя
- канапки з шпротами
ішо• сегодня в 20:14
на святвечір м´яса не буде, риба
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляпостою_послушаю
И паски будут святить неверующие, люди забыли суть этих дней, абы пожрать.
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляпостою_послушаю
В нас теж ніколи в батьків не було прив´язки до 12 блюд
Amalpi• 2 часа назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ні. Роблю заздалегідь, бо на роботі завжди
это вы печете коржи на торты за месяц?
Пургену мне• 2 часа назад
Ответ дляБ´ю байдики
Фух, дякую. Хоч хтось згоден.
Згоден з тим, щоб 1 раз на рік приготувати страви, які у вашій сім´ї ніколи не їли?
Пургену мне• 2 часа назад
Ответ дляБ´ю байдики
Если вы их ни разу не готовили в жизни - то чем они для вас традиционные?
Цвіпканя• 1 час назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
На Різдво готую домашню ковбаску, запікаю качку і картоплі,салати, голубці, рулет мясний, риба смажена, овочі, печу макові і горіхові бейглі.
Ковбаска, голубці, рибу,стегенця качки , креветки маю вже в морозильнику.
Это что свадьба 2 дня гулять ?
З понеділка на дієті• 1 час назад
Ответ дляЦвіпканя
Это что свадьба 2 дня гулять ?
Ні, два дні нічого не готуємо
Цвіпканя• 1 час назад
Ответ дляhrystia
Два стола готовить 2 раза отмечать?
З понеділка на дієті• 1 час назад
Ответ дляAmalpi
это вы печете коржи на торты за месяц?
Я не печу торти
Мексиканочка• 1 час назад
Ответ дляЦвіпканя
Два стола готовить 2 раза отмечать?
Усі люди, що дотримуються традицій, на Святвечір готують тільки пісні страви. А на Різдво більш святкові. Але, якщо у вас це не прийнято, то не готуйте нічого.