Б´ю байдики• 21 декабря 2025
Що готуєте на різдво?
Вирішила приготувати різдвяні страви, але з того, що гугл видав дитина не їсть взагалі нічого(( що готувати для дітей?
Трохи злякана• 21 декабря 2025
Ответ дляБринзолетта
Барщ с ушками
истинно украинская еда.
Така ж як окрошка
яку тут все літо крошать
Б´ю байдики
• 21 декабря 2025
Ответ дляБринзолетта
Барщ с ушками
истинно украинская еда.
Всі питання до компанії гугл будь ласка)) Борщ з пампушками Вас більше мабуть влаштує?
Дюймовочка• 21 декабря 2025
Ответ дляНе зви чайна
Кутя, запечена картопля, риба запечена, салат з буряком і фетою, соління. Мабуть все
Фета не рахується пісною.
Не зви чайна• 21 декабря 2025
Ответ дляДюймовочка
Фета не рахується пісною.
Я не постувала, тому думаю, це не настільки важливо
Розвідка Маші• 21 декабря 2025
Ну т е жили вы жили - лет 40... Готовили на рождество что-то - лет 20... и на 21 году не знаете что же приготовить...
постою_послушаю• 21 декабря 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Эти блюда готовят ка на Святвечер теми, кто соблюдал пост. Если ни вы, ни ваш ребенок этого не делали зачем вам 12 постных блюд?
Мы готовим традиционный украинский стол на Святвечір даже когда не постимся. Это красивая традиция
Б´ю байдики
• 21 декабря 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Фух, дякую. Хоч хтось згоден.
Б´ю байдики
• 21 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Піст - це не про традиції.
До чого тут піст, якщо мова йде про якісь традиційні блюда?
Бабуся мороз• 21 декабря 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Да это не красивая традиция, это постные блюда для постящихся
постою_послушаю• 21 декабря 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Взагалі то раніше я готувала загальні блюда на два дні. Зараз бачу що то повинні бути різні блюда.
Я готовлю очень скромный стол на Святвечір, не 12 блюд. Обязательно узвар, кутя, вареники с картошкой, жареные грибы и что-то кисленькое, типа квашеной капусты
Б´ю байдики
• 21 декабря 2025
Ответ дляБабуся мороз
Якщо так дивитись то і традиційної кухні немає? Взагалі то воно так і складається. Якась частина повсякденні блюда, якась святкові. Я не розумію чого Ви з цим не згодні.
постою_послушаю• 21 декабря 2025
Ответ дляБабуся мороз
Вы хотите сказать, что даже кутю будут готовить и есть только те, кто постился?
Г@Л@В@ломка• 21 декабря 2025
Я хочу нарешті вигадати пісне меню але смачне, наприклад
- піца грибна (печериці, крабові палички, болг.перець, кукурудза, веганський сир моцарела)
- фаршировані перці (з булгуром і грибами)
- чанахи з грибами
- шаршировані печериці (пюре+болг перець+сир веганський
- салат шуба у вигляді суші (без яєць) з річним майонезом
- крабовий салат
- вареники
- цибулевий пиріг
- кутя
- канапки з шпротами
- чанахи з грибами
- крабовий салат
- вареники
- цибулевий пиріг
- кутя
- канапки з шпротами
Бабуся мороз• 21 декабря 2025
Ответ дляпостою_послушаю
И паски будут святить неверующие, люди забыли суть этих дней, абы пожрать.
Пургену мне• 21 декабря 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Фух, дякую. Хоч хтось згоден.
Згоден з тим, щоб 1 раз на рік приготувати страви, які у вашій сім´ї ніколи не їли?
Пургену мне• 21 декабря 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Если вы их ни разу не готовили в жизни - то чем они для вас традиционные?
Цвіпканя• 21 декабря 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
На Різдво готую домашню ковбаску, запікаю качку і картоплі,салати, голубці, рулет мясний, риба смажена, овочі, печу макові і горіхові бейглі.
Ковбаска, голубці, рибу,стегенця качки , креветки маю вже в морозильнику.
Это что свадьба 2 дня гулять ?
З понеділка на дієті• 21 декабря 2025
Ответ дляЦвіпканя
Это что свадьба 2 дня гулять ?
Ні, два дні нічого не готуємо
Цвіпканя• 21 декабря 2025
Ответ дляhrystia
Це перелік пісних страв на святвечір. На Різдво, 25 грудня, можете приготувати будь що
Два стола готовить 2 раза отмечать?
З понеділка на дієті• 21 декабря 2025
Ответ дляAmalpi
это вы печете коржи на торты за месяц?
Я не печу торти
Мексиканочка• 21 декабря 2025
Ответ дляЦвіпканя
Два стола готовить 2 раза отмечать?
Усі люди, що дотримуються традицій, на Святвечір готують тільки пісні страви. А на Різдво більш святкові. Але, якщо у вас це не прийнято, то не готуйте нічого.