Кишмишная Мая• сегодня в 09:25
Кайфую від своєї 10 річної дитини
Боже, як це класно мати вже більш-менш дорослу дитину.
Як кльово разом читати, подорожувати, виховувати нашого пса, ходити в театр і на вистави, їздити на велосипедах по лісу, кататися на лижах і ковзанах.
Навіть уроки вчити разом мені подобається.
В кого ще так?
Пасхальний тролік• сегодня в 14:31
Ответ дляКишмишная Мая
А я не даю)
Сексом займаюсь для власного задоволення , а на тому що мені там потрібно щось відпрацювати)
В побутових повіях ніколи не ходила)
Я не хочу сексу теж. Був лише деякий невеликий період в юності, коли трохи було лібідо активне.
Пасхальний тролік• сегодня в 14:32
Ответ дляКишмишная Мая
Я організатор івентів)
З війною попит не впав?
Кишмишная Мая
• сегодня в 14:32
Ответ дляПасхальний тролік
А я люблю секс)
Кишмишная Мая
• сегодня в 14:33
Ответ дляПасхальний тролік
З війною попит не впав?
Ні, клієнти є)
Дарувати щасливі емоції безцінно)
Мені не потрібні всі гроші світу.
Працюю в задоволення
Дарувати щасливі емоції безцінно)
Мені не потрібні всі гроші світу.
Працюю в задоволення
Пасхальний тролік• сегодня в 14:33
Ответ дляКишмишная Мая
А я люблю секс)
Бачу. Ви активна, екстраверт мабуть, любите чоловіків, секс, спілкування, шум.
Кишмишная Мая
• сегодня в 14:34
Ответ дляПасхальний тролік
До чоловіків індиферентна)
Чоловіка люблю)
Пасхальний тролік• сегодня в 14:35
Ответ дляКишмишная Мая
До чоловіків індиферентна)
Чоловіка люблю)
Ви ідеальна жінка для більшості чоловіків.
Кишмишная Мая
• сегодня в 14:36
Ответ дляПасхальний тролік
Не впевнена))
Але мені байдуже)
Пасхальний тролік• сегодня в 14:37
Ответ дляКишмишная Мая
Не впевнена))
Але мені байдуже)
Я ваша повна протилежність)
Кишмишная Мая
• сегодня в 14:42
Ответ дляПасхальний тролік
Я ваша повна протилежність)
Так це прикольно, аби всі були однакові, то можна було б знудитися від суму)
Кишмишная Мая
• сегодня в 14:42
Ответ дляМию вікна у мороз
Відпишіться через 3-5 років 🤭
Тут багато хто відписався, що не у всіх так, як ви мене лякаєте
Ms. Доброта• сегодня в 15:35
Ответ дляГола з конопель
ні, мені 40.але чужі діти страшенно бісять. не знаю чому. зі своєю проблем не маю взагалі.16 років. ніякого перехідного віку з істериками в мене не було,стосунки чудові в нас.
Завидую
Бибер-анонимер• сегодня в 15:49
Ответ дляКишмишная Мая
Працюю віддалено, граю в теніс, вчу іспанську)
В Испании живёте?
Тогда понятно что можете себе позволить кайфовать.
Кишмишная Мая
• сегодня в 15:52
Ответ дляБибер-анонимер
В Испании живёте?
Ні, в Києві)
Последний вагон• сегодня в 15:55
Ответ дляГола з конопель
яке виховання такий й пиздець.у мене такого не було і нема.16,5 р. стосунки супер. Всі дівчата їй зазадрять яка в неї мама. Я любовні історії знаю всіх подруг. Вони мені все розказують і просять поради. Одна навіть планує вже інтимні стосунки,але мамі не хоче розказувати. Приходила з дочкою моєю питати про все. Я їй дала контакти свого гінеколога,в мене класнюча. вона краще розповість.
По одному ребенку нельзя судить. У меня со старшим 16 лет ноль проблем. А дочери 13 - не трогай меня, закрой двери, не входи и тп, хотя все рассказывает когда есть настроение. Но вот дистанция. И до 11-12 даже золотой ребенок, все вместе.. Потом мегера, гормоны.
И зачем вам интим чужих детей? Чтобы что? Не понимаю...Вы гордитесь что ваша дочь чужие секреты выбалтывает?
Гола з конопель• сегодня в 15:57
Ответ дляПоследний вагон
так не дочь выбалтывает,а ее подруги сами с ней приходят и рассказывают о себе.вот такие мамы,что не хотят с ними дети делиться.
Последний вагон• сегодня в 16:00
Ответ дляГола з конопель
Это что-то странное, имхо. Я бы не хотела чтобы все ко мне ходили. Проблемы потом могут быть. С чужими детьми (ну одна близкая подружка ок) дистанция нужна, границы. У вас что-то размыто это.
Гола з конопель• сегодня в 16:08
Ответ дляПоследний вагон
слідкуйте за собою І за своїми))ви зі своіми толку не зведете, не лише з чужими
Голова колгоспу• сегодня в 16:23
Тоже дочке 10, но я бы не сказала, что мне прям с ней легко, да, уже легче, но, через год начнется веселье, со старшей уже проходила
Бла бла бла• сегодня в 16:53
Ответ дляШаманю второпях
Це точно:))) потім буде ходити сусід по квартирі з вічно закоченими очима.
Ага, а так хочеться обняти і тримати 🥰
Мая твая не панимать• 2 часа назад
У автора все так солодко-прекрасно, тут таке краще не писати. Щастя любить тишу. А по темі, звісно в 10 ще дитина дитиною, а в 13 вже...Ех...Але якраз це і нормально, коли підліток поводить себе як справжній підліток, а не як ідеальна дитина.
Мая твая не панимать• 2 часа назад
Ответ дляБла бла бла
Ага, а так хочеться обняти і тримати 🥰
Обняти не можна