MacOS-ница• сегодня в 09:51

Дівчатка, що будете готувати на Різдво?

Щось немає ідей....
Пригаю-цибаю• сегодня в 10:52
Ответ дляКомиссия50%
Ну тема ж про інше. Навіщо срач. Всі такі злі. Ви піст тримаєте, молитви читаєте? То яка особисто у вас претензія до інших? У нас сім´я теж не дуже віруюча і різдво- це привід зібратися всією сім´єю. Добра всім і миру, незалежно від того, коли ви святкуєте різдво
Фу, неприятно читать таких’ правильных’, желающих мира, добра, но при этом унижающих других.Вырвали из контекста, не разобравшись и написали мне нравоучения.Я как раз никому никаких претензий не выдвинула.А почему вы это мне решили написать, а не той, кто как раз срач устроила?
Угги_в_горошек• сегодня в 10:53
пюре і мясо
або борщ
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 10:53
Ответ дляТра Ля Ля
На Святу вечерю буде: кутя, узвар, вареники з капустою, оселедець, пампушки, пісний борщ, вушка з грибами і можливо квасоля тушкована. На саме Різдво нічого додатково готувати не буду, але спечу торт ’Смерекова хата’.
А как вы делаете вареники с капустой? Начинка просто тушеная квашеная капуста, или еще что-то добавляете?
Ластовиння• сегодня в 11:07
Ответ дляМайструю крила
. Рождество уже было 7 января. Вы имеете ввиду что ’старый’ нг после рождества
Він не Старий для тих хто святкує 7 січня він Новий рік
Сапай вазони• сегодня в 11:10
Кутя, вареники, картошка с грибами.
Тра Ля Ля• сегодня в 11:10
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так, тушкована з цибулею капуста. Для готових вареників ще роблю засмажку з цибулі
Иванка Бур• сегодня в 11:11
Ответ дляКишмишная Мая
Читала сьогодні в фб, що німці планують на 24. Напередодні Різдва, пишуть, обід звичайний, потім в церкву, потім вечеря геть проста, типу картопля з сосисками, щоб не готувати.
Подарунки до чи після вечері, а далі спілкування, ігри.
Так питають про Різдво, а не про напередодні різдва. На Різдво вони що, теж картоплю з сосискою готують?
Ластовиння• сегодня в 11:13
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я еще не знаю , что на Новый год готовить , а вы за Рождество уже думаете 😂
З новим роком ніколи немає проблем, він завжди поза домом.
Чарівне зіллячко• сегодня в 11:20
На Святвечір будуть:
кутя, вареники з різними начинками, мариновані гриби, сельодка, фасоля тушена з морквою і цибулею в томатному соусі, вінігрет, короп смежний

На саме Різдво - міні шашлички на шпажках, котлети по київські. якийсь цікавий салат, можливо, з дор блю і грушею, а, може, з лососем. хочеться ще салат з крабовими паличками. Спробую ще закусочний рулет з лососем, сам тісто на рулет буде зі шпинатом - хочу протестувати рецепт. моя мама планує зробити торт ’Монастирська хатка’, бо йдемо в гості. та і нас самих буде на святі 7 людей, тому не дивуйтеся кількості їжі
Ластовиння• сегодня в 11:20
Ответ дляМайструю крила
’Старий Новий рік ’ крім росії і колишніх країн ссср більше жодна країна не святкує
оксюморон• 2 часа назад
Зразу видно, що світло в Україні вимикають не скрізь))
Морская свинка• 2 часа назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Ви ж його з´їсте до Різдва.
Увесь не здолаю, 4 судки вийшло
Оцененная• 2 часа назад
Ответ дляПригаю-цибаю
А ви прямо все життя 25 грудня Різдво відмічали, чи просто швидко перефарбувалися?Європейка😁
А ви досі зустрічаєте новий рік 13 січня?
Слобожаночка• 2 часа назад
Ответ дляМорская свинка
Холодйю наварила, штоллен куплю
кто это вам пальцев вниз натыкал? их слово штоллен тригернуло?
пАлАвинкА• 1 час назад
Дивлюся на реакціі на повідомлення
В основному на самі звичайні де люди пишуть що готуватимуть
Дизлайки, фейспалми…
Взагалі в звичайній темі здавалося б, купа негативу
Різдво то про Бога і про любов, а судячи з вайбу більшість точно не про духовне думає
Я не те що біле пальто надягаю… просто щиро не розумію чому стільки негативу?
Мошей ницца• 1 час назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я смажу квашену капусту на пательні, тоді мені смакує більше і немає рідини, бо ліпити тоді важко. Роблю засмажку, кидаю капусту і піджарюю до золотистого кольору
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляпАлАвинкА
Дивлюся на реакціі на повідомлення
Дизлайки, фейспалми…
Согласна. Тема о том, что готовить, но уже срутся когда у кого Рождество. Та отмечаете кто когда хочет, от проблема
Пригаю-цибаю• 1 час назад
Ответ дляОцененная
Я с рождения отмечаю Новый год с 31 декабря на 1 января.Но и никому не навязываю когда и что отмечать. Еще вопросы есть?
Тримаю свічку• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
Его никто не празднует
Жена сантехника• 1 час назад
Суші замовлю
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляМайструю крила
Сперва на НГ надо придумать. А по теме - тролячья тематика... Не знаете что на рождество готовят - откройте гугл почитайте
Різдво перед новим роком взагалі то!
Репетиторша• 56 минут назад
ничего) Сын уехал на зимние сборы с командой, а мы с мужем что нибудь найдем покушать
Марфа Українівна• 33 минуты назад
Муж холодец сварил, больше идей нет
ХтоЯкщоНеЯ• 30 минут назад
Ответ дляМошей ницца
Спасибо, что поделились опытом. Вот это у меня и не получается. Вроде бы выпариваю всю лишнюю влагу. Но когда доходит до лепки, то вареники получаются каким-то бесформенными. Именно с капустой. Возможно зависит от теста. Я делаю тесло заварное, как на польские пирОги. Оно более мягкое и менее упругое. Потому стала добавлять к капусте картошку. Тогда начинка получается более однородной, и более сухой.
Файна цьоця• 20 минут назад
У меня Рождество 7-го, ещё время есть
Все будет, но потом• 6 минут назад
На Щедрий вечір буде вінегрет, квашені огірки і капуста. Салат з моркви і селери, по-корейськи.
Картопля запечена, тушкована капуста (це для мене), риба зі стручковою фасолею.
Ніби все. Щось солодке ще придумаю.
На Різдво буде домашня ковбаса, холодець, якийсь салат типу мімози
Оцененная• 5 минут назад
Ответ дляПригаю-цибаю
Так.
Як тоді поясните свій перший коментар?
І де в моєму питанні нав´язування?