MacOS-ница• сегодня в 09:51
Дівчатка, що будете готувати на Різдво?
Щось немає ідей....
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:20
Ответ дляКонтрольница
100% я специально ходила спрашивала, не перешли ли ещё на новый календарь
Минулого року наші святкували до нового року, але у цьому вирішили, що 7 буде правильно. Чесно кажучи, мені 7 ближче якось. Я сама по собі не дуже піддався впливу, тому ці всі зміни важко даються
Все буде Україна• сегодня в 10:21
Ответ дляМиллениалка
А ты кто? Переобувальщица в прыжке?
Не тратьте время . Она не заслуживает .... Она из тех,кому прикажут прыгать с крыши-- прыгнет...
Уважать чужую веру- не не.
Комиссия50%• сегодня в 10:22
Ответ дляСекс-Бомба
Удалено администрацией...
Не питають же коли, питають що
Умничка-помощничка• сегодня в 10:22
Ответ дляЩепотка_совести
Склероз? Ти ж писала це вже
На тебе теж скарга!
За недотримання календаря державних свят і за підбурювання до внутрішньої ворожнечі!
На тебе теж скарга!
Две
это сила . Пишите свои жалобы админу, а не в прямом эфире. Для сильно умных - флажок возле сообщения и в тексте жалобы пишете все свои претензии друг другу
Контрольница• сегодня в 10:22
Ответ дляЛастовиння
Про всіх.
Якщо ви святкуєте Різдво 7 січня новий рік 14 січня
Не може Новий рік бути швидше Різдва
церковь вообще НГ в сентябре отмечает, а 14 обрезание вроде или Василия , точно не помню . НГ это не церковный праздник и он у всех 1 января
ЗдохниПуйло• сегодня в 10:23
Ответ длякак тебе такое илон маск
Чого кацапня? Ми теж 7 святкуємо, і служба Божа в нас буде 7 у храмі
В мпшних церквах
Контрольница• сегодня в 10:24
Ответ дляЗдохниПуйло
В мпшних церквах
в украинских храмах на территории Украины
ЧукИГеки• сегодня в 10:25
Ответ дляКидстаффовка
Це Ви на Святвечір чи на Різдво?
24 всі по роботах, а 25 вихідні, тому святковий стіл буде на Різдво.
Комиссия50%• сегодня в 10:25
Ответ дляПригаю-цибаю
А ви прямо все життя 25 грудня Різдво відмічали, чи просто швидко перефарбувалися?Європейка😁
Ну тема ж про інше. Навіщо срач. Всі такі злі. Ви піст тримаєте, молитви читаєте? То яка особисто у вас претензія до інших? У нас сім´я теж не дуже віруюча і різдво- це привід зібратися всією сім´єю. Добра всім і миру, незалежно від того, коли ви святкуєте різдво
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 10:26
Ответ дляЩепотка_совести
Склероз? Ти ж писала це вже
На тебе теж скарга!
На себя поскаржитесь, за насильственное насаждение ваших убеждений и попирание прав верующих других конфессий.
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:26
Ответ дляЛастовиння
Про всіх.
Не може Новий рік бути швидше Різдва
Ви трохи переплутали. У 1918 році держава перейшла на григоріанський календар, але церква залишилась на юліанському.
Через різницю в 13 днів церковне 25 грудня стало відповідати 7 січня за новим календарем. А новий рік перенесли на 1 січня. Загалом, новий рік ніяк не пов´язан з Різдвом, якщо що. Новий рік не релігійне свято.
Мошей ницца• сегодня в 10:28
На пісну вечерю6 короп запечений, кутя, вареники з капустою з грибною підливою, салат з квасолі і сухих грибів, мариновані маслята, узвар. На саме Різдво: холодець, м´ясні корзинки з грибами, риба під сиром, голубці, два салата, язик
Сегодня сержусь• сегодня в 10:28
Та хай святкують 7-го) все одно робочий день 6 та 7🤭
Вже Водохреща буде, а у них Різдво🤣
Щепотка_совести• сегодня в 10:31
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ти ще мені про каструлі пишеш? А в самої що на голові?
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 10:32
Еще не известно что будет с обстрелами на праздничные дни, соответсвенно и со светом. А поскольку наш дом не газифицирован, то и не планирую ничего. Сделаю на вечерю какой-то скромный стол. Перекладенець спеку, узвар сварю. Вареников с картошкой и грибами, селедку замариную, или скумбрию. Возможно винегрет. На следующий день курицу запеку и приготовлю пару овощных салатов.
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 10:33
Ответ дляЩепотка_совести
Нужно смотреть не на то, что на голове, а что В голове. У вас там сквозняк.
Мошей ницца• сегодня в 10:35
Ответ длякак тебе такое илон маск
ПЦУ
Прям правиться служба в ПЦУ на 7?))))
сЛАдКОежКА• сегодня в 10:35
Кутя
Штолен (купила в Сільпо)
Бутерброди з креветками
Опеньки консервовані , оливки
Качка фарширована (чоловікова коронна страва)
Картопля в духовці
Мандарини
Ми вдвох. Гостей не буде.
Штолен (купила в Сільпо)
Бутерброди з креветками
Опеньки консервовані , оливки
Картопля в духовці
Мандарини
Ми вдвох. Гостей не буде.
Тра Ля Ля• сегодня в 10:35
На Святу вечерю буде: кутя, узвар, вареники з капустою, оселедець, пампушки, пісний борщ, вушка з грибами і можливо квасоля тушкована. На саме Різдво нічого додатково готувати не буду, але спечу торт ’Смерекова хата’.
Кишмишная Мая• сегодня в 10:39
Скумбрію засолили вже.
Торт Києвський, та не знаю, чи доживе).
Оскільки їдемо до батьків, розпорядником буде мама. Ми купимо що там треба буде
Торт Києвський, та не знаю, чи доживе).
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:40
Тримаю свічку• сегодня в 10:40
Ответ дляЛастовиння
Про всіх.
Не може Новий рік бути швидше Різдва
Новый год - светский праздник, а не церковный
Тримаю свічку• сегодня в 10:42
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну, что ж вы с козырей зашли? Это ж проклятые комуняки нам Рождество перенесли на 7-е
Кишмишная Мая• сегодня в 10:42
Читала сьогодні в фб, що німці планують на 24. Напередодні Різдва, пишуть, обід звичайний, потім в церкву, потім вечеря геть проста, типу картопля з сосисками, щоб не готувати.
Подарунки до чи після вечері, а далі спілкування, ігри.
ПешитеБесАшипок• сегодня в 10:44
Я еще не знаю , что на Новый год готовить , а вы за Рождество уже думаете 😂
Майструю крила• сегодня в 10:52
Ответ дляЛастовиння
В будь якому випадку першим святкують Різдво.
. Рождество уже было 7 января. Вы имеете ввиду что ’старый’ нг после рождества