MacOS-ница• сегодня в 09:51

Дівчатка, що будете готувати на Різдво?

Щось немає ідей....
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:20
Ответ дляКонтрольница
100% я специально ходила спрашивала, не перешли ли ещё на новый календарь
Минулого року наші святкували до нового року, але у цьому вирішили, що 7 буде правильно. Чесно кажучи, мені 7 ближче якось. Я сама по собі не дуже піддався впливу, тому ці всі зміни важко даються
Все буде Україна• сегодня в 10:21
Ответ дляМиллениалка
А ты кто? Переобувальщица в прыжке?
Не тратьте время . Она не заслуживает .... Она из тех,кому прикажут прыгать с крыши-- прыгнет...
Уважать чужую веру- не не.
Комиссия50%• сегодня в 10:22
Ответ дляСекс-Бомба
Удалено администрацией...
Не питають же коли, питають що
Умничка-помощничка• сегодня в 10:22
Ответ дляЩепотка_совести
Склероз? Ти ж писала це вже

На тебе теж скарга!
За недотримання календаря державних свят і за підбурювання до внутрішньої ворожнечі!
Две это сила . Пишите свои жалобы админу, а не в прямом эфире. Для сильно умных - флажок возле сообщения и в тексте жалобы пишете все свои претензии друг другу
Контрольница• сегодня в 10:22
Ответ дляЛастовиння
Про всіх.
Якщо ви святкуєте Різдво 7 січня новий рік 14 січня
Не може Новий рік бути швидше Різдва
церковь вообще НГ в сентябре отмечает, а 14 обрезание вроде или Василия , точно не помню . НГ это не церковный праздник и он у всех 1 января
ЗдохниПуйло• сегодня в 10:23
Ответ длякак тебе такое илон маск
Чого кацапня? Ми теж 7 святкуємо, і служба Божа в нас буде 7 у храмі
В мпшних церквах
Все буде Україна• сегодня в 10:23
🍿
Контрольница• сегодня в 10:24
Ответ дляЗдохниПуйло
В мпшних церквах
в украинских храмах на территории Украины
ЧукИГеки• сегодня в 10:25
Ответ дляКидстаффовка
Це Ви на Святвечір чи на Різдво?
24 всі по роботах, а 25 вихідні, тому святковий стіл буде на Різдво.
Комиссия50%• сегодня в 10:25
Ответ дляПригаю-цибаю
А ви прямо все життя 25 грудня Різдво відмічали, чи просто швидко перефарбувалися?Європейка😁
Ну тема ж про інше. Навіщо срач. Всі такі злі. Ви піст тримаєте, молитви читаєте? То яка особисто у вас претензія до інших? У нас сім´я теж не дуже віруюча і різдво- це привід зібратися всією сім´єю. Добра всім і миру, незалежно від того, коли ви святкуєте різдво
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 10:26
Ответ дляЩепотка_совести
Склероз? Ти ж писала це вже

На тебе теж скарга!
На себя поскаржитесь, за насильственное насаждение ваших убеждений и попирание прав верующих других конфессий.
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:26
Ответ дляЛастовиння
Про всіх.
Не може Новий рік бути швидше Різдва
Ви трохи переплутали. У 1918 році держава перейшла на григоріанський календар, але церква залишилась на юліанському.
Через різницю в 13 днів церковне 25 грудня стало відповідати 7 січня за новим календарем. А новий рік перенесли на 1 січня. Загалом, новий рік ніяк не пов´язан з Різдвом, якщо що. Новий рік не релігійне свято.
Мошей ницца• сегодня в 10:28
На пісну вечерю6 короп запечений, кутя, вареники з капустою з грибною підливою, салат з квасолі і сухих грибів, мариновані маслята, узвар. На саме Різдво: холодець, м´ясні корзинки з грибами, риба під сиром, голубці, два салата, язик
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:28
Ответ дляЗдохниПуйло
В мпшних церквах
ПЦУ
Сегодня сержусь• сегодня в 10:28
Та хай святкують 7-го) все одно робочий день 6 та 7🤭
Вже Водохреща буде, а у них Різдво🤣
Щепотка_совести• сегодня в 10:31
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ти ще мені про каструлі пишеш? А в самої що на голові?
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 10:32
Еще не известно что будет с обстрелами на праздничные дни, соответсвенно и со светом. А поскольку наш дом не газифицирован, то и не планирую ничего. Сделаю на вечерю какой-то скромный стол. Перекладенець спеку, узвар сварю. Вареников с картошкой и грибами, селедку замариную, или скумбрию. Возможно винегрет. На следующий день курицу запеку и приготовлю пару овощных салатов.
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 10:33
Ответ дляЩепотка_совести
Нужно смотреть не на то, что на голове, а что В голове. У вас там сквозняк.
Мошей ницца• сегодня в 10:35
Ответ длякак тебе такое илон маск
ПЦУ
Прям правиться служба в ПЦУ на 7?))))
сЛАдКОежКА• сегодня в 10:35
Кутя
Штолен (купила в Сільпо)
Бутерброди з креветками
Опеньки консервовані , оливки
Качка фарширована (чоловікова коронна страва)
Картопля в духовці
Мандарини

Ми вдвох. Гостей не буде.
Тра Ля Ля• сегодня в 10:35
На Святу вечерю буде: кутя, узвар, вареники з капустою, оселедець, пампушки, пісний борщ, вушка з грибами і можливо квасоля тушкована. На саме Різдво нічого додатково готувати не буду, але спечу торт ’Смерекова хата’.
Кишмишная Мая• сегодня в 10:39
Скумбрію засолили вже.
Торт Києвський, та не знаю, чи доживе).
Оскільки їдемо до батьків, розпорядником буде мама. Ми купимо що там треба буде
как тебе такое илон маск• сегодня в 10:40
Ответ дляМошей ницца
Прям правиться служба в ПЦУ на 7?))))
Так
Тримаю свічку• сегодня в 10:40
Ответ дляЛастовиння
Про всіх.
Не може Новий рік бути швидше Різдва
Новый год - светский праздник, а не церковный
ГейТуда• сегодня в 10:41
Нічого, просто вивчу з дому і проведу день як захочу
Тримаю свічку• сегодня в 10:42
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну, что ж вы с козырей зашли? Это ж проклятые комуняки нам Рождество перенесли на 7-е
Кишмишная Мая• сегодня в 10:42
Читала сьогодні в фб, що німці планують на 24. Напередодні Різдва, пишуть, обід звичайний, потім в церкву, потім вечеря геть проста, типу картопля з сосисками, щоб не готувати.
Подарунки до чи після вечері, а далі спілкування, ігри.
Ms. Доброта• сегодня в 10:43
Вареники кількох видів, пампушки, вушка з білими грибами
ПешитеБесАшипок• сегодня в 10:44
Я еще не знаю , что на Новый год готовить , а вы за Рождество уже думаете 😂
Майструю крила• сегодня в 10:52
Ответ дляЛастовиння
В будь якому випадку першим святкують Різдво.
. Рождество уже было 7 января. Вы имеете ввиду что ’старый’ нг после рождества