А ось і я• 2 часа назад
Електроплита
Як ви виходите із ситуації, коли немає світла? Будь ласка шукаю варіанти. Може якісь пристосування? У нас маленька плиточка й балончики постійні купуємо, чи є щось більш зручне?
А ось і я
• 2 часа назад
Ответ дляЯ не тону
Удалено администрацией...
По суті можете підказати будь ласка?
Зараз все скажу• 2 часа назад
Ні немає. Маленька плитка це оптимально, з балончиками. А що вас смущає?
Інше це екофлоу або інвертор
НашлаПерепискуМужа• 2 часа назад
Автор, большая переносная плита газовая и баллон композитный, он безопасный
Треба ось так• 2 часа назад
та немає варіантів
якщо є зайва вага, не їсти - худнути
інтервальне голодування, сама використовую
якщо є зайва вага, не їсти - худнути
Я матуся, мені можно• 2 часа назад
Для нормального готування тільки балон з газом. А щоб шось по швидкому і малоенергозатратному, то бачила відео як смажать яйця на свічках, декілька штук свічок-таблеток, а зверху них решітка і пательня на ній.
А ось і я
• 2 часа назад
Знову Я• 1 час назад
Боюсь я все этой хрени, готовлю когда есть свет, но мы не прожОрливы и все взрослые.
Отбивные, котлеты, вареное филе, салаты, да даже просто яйца отварные, картошка, скумбрия, селелка, тунец. Колбаса сыр. Это база в холодильнике
А ось і я
• 1 час назад
Ответ дляТехпаспорт на медузу
20л газовій балон и плитка
Балон кожного разу купляєте чи наповнюєте? Ми маленькими граємося, готуємо вже менше(
Оскорбляю всячески• 1 час назад
В мене окрім плитки з балончиком як у вас, ще є туристичні гельові спиртовки, виглядають як котячі консерви. Ставлю таку під решітку і іі вистачає нагріти води, кружка 300 мл закипає 5 хв, або розігріти іжу. А трохи побоююся газового балону, тому частіше користуюся цим гаджетом. Воду грію нечасто, бо є великий китайський термос, наповнюю окропом перед вимкненням, стоїть 12 годин і більше
А ось і я
• 1 час назад
Ответ дляОскорбляю всячески
О! Про термос не здогадалася(((
Техпаспорт на медузу• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
Новій не надо, старій наполняют
А ось і я
• 1 час назад
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Новій не надо, старій наполняют
Дякую за інформацію
Сито для думок• 1 час назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Порекомендуйте пожалуйста марку балона и плиты
Не против• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
О! Про термос не здогадалася(((
У меня еще и термос с кнопкой сверху, нажал - льется кипяток. Удобно.
Что касается баллонов, у нас на даче большой баллон стоит на кухне у входа, от него шланг к плите на две комфорки. Пользуемся этим 20 лет. Там главное, чтобы не прямо рядом с огнем стояло по технике безопасности. Ну и не забывать его закручивать после готовки.
Весотехник• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
Про такий ще читала. Може хтось користується? Кажуть на заправках можна заровнювати
Користується сусідка. Я не ризикнула. На заправках можна заправити, якщо є машина.
Хочу барабульки• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
Смотря какой размер баллона, большие вообще то запрещено в квартирах использовать, только в частных домах.
Оченьценная• 1 час назад
щось масштабне готуємо коли є світло.
теж купили газову плитку цю з балончиками, використовуємо щоб розігріти готову їжу або закип´ятити води, бо якщо прям готувати на них то виходить дорогувато
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляОченьценная
щось масштабне готуємо коли є світло.
Аналогічно.
Дівчата, у кого ці не дуже безпечні туристичні пальники на балончиках, у вас є вогнегасники? Які саме?
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Аналогічно.
Так, є.
Вогнегасник порошковий ВП-5, їх повно кругом.
Більшої емності немає сенсу купувати. Якщо не дай Бог, пожежа не від пальника, а від прильоту, то тут тільки бігти, якщо пощастило вижити і є шлях.
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляХочу барабульки
Так і маленькі балончики з туристичними плитками теж не для готування в квартирі призначені
Послушная• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
якщо буду вибух - винесе стіну від такого балона
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляОскорбляю всячески
Так, є.
Дякую за інфу!