100pudov• Изменено 30 ноября 2025
Світло в квартирі
Дівчата, що ви використовуєте, коли відомі відключають світло?
В мене лампи кемпінгові, але вже мало тримають. Зараз в роздумах, що замовити.
Дивлюсь на стельову лампу.
Що ви використовуєте й можете порадити?
Дивлюсь на стельову лампу.
Що ви використовуєте й можете порадити?
Якось так і живу• 30 ноября 2025
Панели на крыше и инвертор с батареями.
Мне кажется в доме этот вопрос легче решить, чем в квартире
100pudov
• 30 ноября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Панели на крыше и инвертор с батареями.
Ой вибачте в квартирі й цікавить
Масяня Я• 30 ноября 2025
Лампочки, которые вкручены в плафоны и заряжаются сами, когда свет есть. Так же есть много аккумуляторных ламп. Есть небольшой аккумулятор ( держит холодильник до 10 часов). Ну и павербанки для подзаоядки , когда все закончилось. Туристическая плитка для готовки
Якось так і живу• 30 ноября 2025
Ответ для100pudov
Ой вибачте в квартирі й цікавить
В квартире ставят просто инвертор с аккумуляторами. Они заряжаются от сети
Позитивна• 30 ноября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Его не просто ставят, его сначала покупают и не дёшево
100pudov
• 30 ноября 2025
Ответ дляМасяня Я
Можете показати, які саме лампочки?
Якось так і живу• 30 ноября 2025
Ответ дляПозитивна
А в теме где-то были ограничения по бюджету? Где именно?
Мати драконів• 30 ноября 2025
Подготовились к этому уже два года назад. Стоит инвертор, и когда отключают свет, он сам перпеключается .Это называется альтернативный источник питания.Тем более что у нас котёл, который даёт и обогрев квартиры. То есть всё работает
Масяня Я• 30 ноября 2025
Ответ для100pudov
Можете показати, які саме лампочки?
Они выглядят как обычные лампочки накаливания , есть и с тонким и с толстым цоколем
Девальвация• 30 ноября 2025
Дві лампочки на акумуляторах для кухні, на гачках, і 6 штук настольних однакових для домашки дітям (дітей двоє).
В принципі, вистачає по 2 лампи кожному (одна 4-5 годин світить яскраво без підзарядки), решта резервні.
Мати драконів• 30 ноября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Бюджету чего?
Мати драконів• 30 ноября 2025
Ответ дляДевальвация
А тепло в квартире у вас централизованное?
Фантазерша• 30 ноября 2025
Ответ дляПозитивна
Придбання інвертора та акумулятора окремо обходиться суттєво дешевше за готову зарядну станцію, при цьому ємність акумулятора у такому рішенні буде значно більшою
Девальвация• 30 ноября 2025
Ответ дляМати драконів
Так, батареї гріють лише тоді, коли є електрика у будинку.
Поки на вулиці не дуже холодно, цього вистачає.
Швидкоруч• 30 ноября 2025
У меня инвертор и аккумулятор стоят. От них работает практически всё. Газа нет, но настольная электроплитка на 1 конфорку работает.
Есть фонари, газ баллон с горелкой, термопот.
Идеальная оптимистка• 30 ноября 2025
На Аліку і на Тему є ось такі лампи. Є на більшу кількість світлодіодів і на меншу. Коштують взагалі недорого: три лампи на 24 світлодіоди коштують 121 грн. Світять нормально, яскраво.
100pudov
• 30 ноября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую, такі не бачила ще
Куколка-мяуколка• 30 ноября 2025
У нас 2 маленьких акумулятора, на кухні, і в кімнаті. Не знаю, кому смішно із звичайної лампочки, але це дуже зручно і економно. Проводять провід до акумулятора довжиною, яка треба. Вішають цю лампу, куди треба. Це щодо освітлення. Якщо треба надовго і ще опалення тримати, то так, треба добре витратитися.
Идеальная оптимистка• 30 ноября 2025
Ответ для100pudov
Дякую, такі не бачила ще
Ось посилання на Тему.
100pudov
• 30 ноября 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Я сегодня вот такие себе заказала
Використовували вже, чи по відгукам брали?
100pudov
• 30 ноября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ось посилання на Тему.
Дякую, знайшла
Потужна махіна• 30 ноября 2025
Бесперебойник на 7 кВт , хватает больше чем на сутки, все в обычном режиме использую плиту, машинку стиральную, освещение по всей квартире, бойлер и тд, всё то же, что и со светом
100pudov
• 30 ноября 2025
Хтось брав світлодіодні лампи, які від руху
Може для ванної кімнати?
100pudov
• 30 ноября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Він дорого коштує?
Спілий баклажан• 30 ноября 2025
Ответ для100pudov
Уже пользовалась, когда жила на квартире, очень удобно когда пропадает свет
Пульт от линолеума• 30 ноября 2025