Стефанія• сегодня в 16:06
Чи можна залити родзинки, журавлину, суху вишню горілкою замість рому?
Хочу спекти кекс. Рекомендують сухофрукти заливати ромом, коньяком. В нас ніхто не пʼє, купляти цей алкоголь спеціально дорого. Є трошки горілки з минулого року.
Чи можна ці сухофрукти залляти на добу горілкою.
Бритоножка• сегодня в 16:08
Ответ дляВундерКИНГ
Навіть змішати с горілкою та поїсти ложкою!
А ви гурман
Мелочунь• сегодня в 16:08
Там нужно не так много)
Спросите у знакомых, на работе. Пусть вам немного отольют с открытой бутилки
Мелочунь• сегодня в 16:09
Ответ дляБритоножка
А ви гурман
Выпил и закусил сразу.
И пофиг уже на тот кекс и выпечку)
Экспертиза• сегодня в 16:10
Я делаю ’пьяную вишню’ на водке. А потом пеку кексы с этими вишнями.
Вкусно
Стефанія
• сегодня в 16:11
Ответ дляПузата Хата
Це буде жахливо за смаком і штином
Це ви так теоретично вважаєте чи є такий досвід?
Бритоножка• сегодня в 16:11
Ответ дляМелочунь
Выпил и закусил сразу.
И пофиг уже на тот кекс и выпечку)
Я так торт роблю навпіл. Одна частина дитяча, інша для дорослих і розподіляю зверху смужкою, іншим кольором, горіхами, бісером, тощо. Всі гості вже це знають, якщо торт, бачать, половинчастий
Бритоножка• сегодня в 16:12
Ответ дляСтефанія
Це вони не заливали ізюм червоною фінкою
Меня не звали• сегодня в 16:12
Автор, лучше не нужно. Можно залить апельсиновым соком вместо алкоголя.
Стефанія
• сегодня в 16:14
Ответ дляЧесно брешу
на такі випадки існує ромова есенція
Її в саме тісто додають вже? Не у сухофрукти?
Чесно брешу• сегодня в 16:15
Ответ дляСтефанія
в горілку чи іншу рідину, якою заливатимете фрукти, тільки треба небагато, декілька крапель цілком достатньо
Бритоножка• сегодня в 16:16
Ответ дляЧесно брешу
на такі випадки існує ромова есенція
Це ви про ту, яка в фіолках блакитна?
Пузата Хата• сегодня в 16:16
Ответ дляСтефанія
Я заливаю ромом. У штолени, паски і різдвяні кекси іде дуже багато цієї начинки, запах дуже гарно відчувається. Просто уявила, якщо так само, з тією ж інтенсивністю, буде запах горілки. І родзинки, наприклад, всередині з присмаком рому, а це що, будуть смаку горілки? Мені було б несмачно. Якщо ви не вживаєте алкоголь, вам теж ця нотка смаку і запаху, гіркоти буде неприємна. Хоча, якщо мова про кілька родзинок на кекс, то, може, і ок, але я кидаю дуже багато, то точно б не ризикнула
Пузата Хата• сегодня в 16:19
Коньяком і ромом заливають, щоб наситити ароматом і смаком. Ви чекаєте цього від горілки?))
Стефанія
• сегодня в 16:19
Ответ дляЧесно брешу
Тобто, якщо я куплю цю есенцію то достатньо буде в 50 мл води декілька крапель есенції і залити сухофрукти?
Чесно брешу• сегодня в 16:19
Ответ дляБритоножка
Це ви про ту, яка в фіолках блакитна?
ми купуємо польську в маленьких скляних пляшечках у вигляді глечика з ручкою, ромова - з коричневою кришечкою, але є й українська, в коричневій пляшечці з білим ковпачком-дозатором, в них різна інтенсивність аромату
Ms. Искренность• сегодня в 16:20
Водкой не нужно точно
Можно залить черным чаем или апельсиновым соком
Чесно брешу• сегодня в 16:21
Ответ дляСтефанія
саме так, але есенція масляна, тож краще в алкогольній рідині розчиняти
Стефанія
• сегодня в 16:26
Ответ дляЧесно брешу
Дякую. Стільки нюансів:)
Пузата Хата• сегодня в 16:28
Та шо, у вас нема друзів чи родичів з баром, в яких можна вициганить пів склянки алкоголю?
Це нормальна практика - а ви їм відріжете кексу)
Чесно брешу• сегодня в 16:29
Ответ дляСтефанія
Дякую. Стільки нюансів:)
сподіваюся, в вас все вдасться якнайкраще, насправді нічого складного, й есенція така багато де є в продажу, спробуйте застосувати