Первая ласточка инфляции• 2 часа назад

На подарунки чужим дітям витратила 7000 до НР

Сіла порахувала- це якийсь жах.
Приїдуть на новий рік куми - у них троє дітей.
Звісно, що буду дарувати всім не тільки похресниці
Далі в середу іду на свят вечір до куми , що мого хрестила. У неї хлопчик 4 рочки, ну я ж не можу з пустими руками.
В Полтаві похресниця.
Теж треба привітати.

Ще пара із дитиною буде у нас в гостях.

Вони хрестили нашу дочку (з боку чоловіка куми) на миколайчика такий подарунок нам надіслали. Тож і їх малому треба

Дешевше за 1000 нічого нормального не купиш.

Короче я в шоці!
У вас як ?
Автопортрет нурофена• 1 час назад
Ответ дляПервая ласточка инфляции
😂😂
Я у них можу сидіти тільки «під анастезією», а тут 🙈
Ну що , домовленість є домовленість. Пообіцяла не пити, треба не бухати)
Ох,вы и придумали себе Новый год
Шучу, если купили подарки - значит есть возможность. И хорошо,с наступающими
Трактор Віка• 1 час назад
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Куми всім трьом набори djeco : 800-900 грн. - 2400 грн. Вони недешеві.

Похресниці в Полтаву набір краси за 1000 і цукерки з рошена майже 500 - 1500

Парі , що до нас прийде з хлопчиком хлопчикумашинку спецтранспорт за 2000 грн.

Куми чотирирічці книжку і настолку 1200 разом
а якщо б тій що з Полтави купили заколку для волосся за 150 і кіндер вона б образилася?
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Ну от чего вы в шоке?
Можно было 6 детей×500 грн=3000
Вы потратили 7т.грн, значит позволяют средства.
автор Первая ласточка инфляции • 1 час назад
Ответ дляТрактор Віка
Та може і не образилась , але ганяти людей на пошту за такими дрібницями соромно якось
Трактор Віка• 1 час назад
Ответ дляПервая ласточка инфляции
заказали б в інтернеті з доставкою додому
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ох,вы и придумали себе Новый год
Дякую!
І вам веселих свят!
дамаАмстердама• 1 час назад
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Бляха!
Нікнейм вогонь у мене 😂😂😂
Скільки ви заробляєте і скільки чоловік, чи житло ваше? Скільки осіб на вашому утриманні?
Нічний дожор• 1 час назад
Я до появи своїх дітей опікувалась чужими! Няньчила без відмови і найкращі подарунки дарувала на свята,а потім моїм вже дітям дарували такі самі круті подарунки...а зараз діти виросли і вже мені дарують круті подарунки!
tala-li• 1 час назад
Ответ дляПарова машина
Бесят эти крестники. Своего ребёнка не крестила, жив здоров. Муж накрестил детей по всему Киеву, а я долбусь что им покупать.
Спасибо хоть накрестил, а не наделал.
популярный муж у Вас) в Киеве)
Ответ длядамаАмстердама
Чоловік скільки заробляє не знаю. Кожного місяця по-різному. Витрачаємо звісно не в нуль.

Бюджет на місяць 100 тис. Але цього місяця щось не вклалися🙈
Я заробляю 30

Квартира 150 кВ.
На утриманні 3 особи : дитина і дві мої кохані жінки з окупації
Ответ дляНічний дожор
Це круто
Парова машина• 1 час назад
Ответ дляtala-li
популярный муж у Вас) в Киеве)
Та ппц. Последний раз спрашивала как крестницу зовут и возраст, так он в душе не чаял. Ещё сказал мне, что там ребёнок старший, думала машинку купить, а там дядька 17 лет ростом под два метра.
.Апельсинка.• 1 час назад
Ответ дляПервая ласточка инфляции

Ну і хто вам винуватий?
Ответ для.Апельсинка.
Ну і хто вам винуватий?
Як то кажуть : « Сам у хаті й хтось набздів»😂
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ну на западной да, 1005000 тыс похресниць и кумовей… поэтому шо поробишь) треба тратиться.
автор Первая ласточка инфляции • 53 минуты назад
Ответ дляКукусикиииииии
Я не на западной.
Я взагалі з самого що не на є Сходу
Мао_Мяо• 40 минут назад
Я жадина, хоть и не бедная. Мне на чужих детей и копейки жалко. Лучше своим куплю или себе ещё что то. По этой же причине никого не крестила.
дамаАмстердама• 28 минут назад
Ответ дляПервая ласточка инфляции

Я заробляю 30

Квартира 150 кВ.
Тоді зрозуміло, що це не за останні гроші,