Мию чакри щоденно• сегодня в 10:33
Як мене дістали ці лічильники- допоможіть будь ласка куди передавати
Я плачу по лічильникам
Все крім горячої води
А вони все рівно начисляють і вже пеню підключили
Я вже передавала на теплоенерго ті дані що ми не користуємось їхньою гарячою водою, бо стоїть бойлер
Але вони продовжують начисляти
Київ
Як швидко і просто з тими лічильниками розібратись?
Є якийсь один сайт куди це все передавати ? Чи лише мільйон сайтів для кожної позиції?
Дякую всім за допомогу
Все крім горячої води
Але вони продовжують начисляти
Київ
Дякую всім за допомогу
Пес Патрон• сегодня в 11:07
Ответ дляМию чакри щоденно
фото
ви неправильно внесли показання від початку. треба за гарячу воду на 2 сайтах
пишете скрізь попередні і поточні 100,8. однаково.
це і є ваш 0,тобто ви не користуєтесь.
ЯсноВидящая• сегодня в 11:05
Ответ дляМию чакри щоденно
Є в мене все
Просто я не користуюсь горячою водою
Лічильник тому і не рухається
Але мені начисляють борг
Просто я не користуюсь горячою водою
Лічильник тому і не рухається
Але мені начисляють борг
Если вы не передаёт показания, начисления идут по норме на количество прописанных.
Вот вам и считают.
Вы должны передавать из месяца в месяц один и тот же показатель, если вы не пользуетесь. Стоит там у вас 144 куба, например, вот так его и передаёте каждый месяц.
Вот вам и считают.
Пес Патрон• сегодня в 11:06
Ответ дляЯсноВидящая
Вот вам и считают.
++++саме так! а не 0. їй нараховують борг,бо вона не передає.
Катастрофа• сегодня в 11:07
Ответ дляМию чакри щоденно
Тут мені треба щоб було 13
А вони самі пишуть. 100
І вже не можу зменшити вручну щоб було 13
А вони самі пишуть. 100
Ви бачите розрахункову цифру. Вона виникла, бо ви не подавали показники і вони писали туди середнє споживання. Зменшити цифру ви не можете. Дзвоніть їм і домовляйтесь за коригування. Прийде інспектор, зафіксує фактичні показники, вони зменшать цифру і борг щезне.
Пес Патрон• сегодня в 11:09
Ответ дляМию чакри щоденно
Було б добре
Але не знаю куди писати
В який меседжер
Але не знаю куди писати
В який меседжер
ніяких меседжерів. Їхати на місце. писати заяву і правильно подавати показники на 2 сайтах одні і тіж цифри. цифри треба дивитися на лічильнику, а не якомусь сайті. у вас же є фізичний лічильник? спишіть з нього цифри і дублюйте щомісяця
Пес Патрон• сегодня в 11:16
ви можете сфоткати свій лічильник гарячої води? як можна було дотягнути до 8 тис грн боргу??? треба було поїхати на місце,написати заяву. чого ви чекали???борг вам не спишуть,хіба що ви почнете правильно писати показники ,але їхати доведеться і писати заяву. ще й може приїхати працівник для перевірки ,щоб списати борг. якщо показники однакові на момент обнулення лічильника і тепер - то спишуть, але треба їхати і писати заяву на перевірку і списання. так просто через чат бот і по тел таке не вирішити.Ви самі дотягнули до такого.
я так розумію,що на сайті Київтеплоенерго ви гарячу воду не подаваили
Тишком нишком• сегодня в 11:16
Ответ дляМию чакри щоденно
Є в мене все
Просто я не користуюсь горячою водою
Лічильник тому і не рухається
Але мені начисляють борг
Просто я не користуюсь горячою водою
Лічильник тому і не рухається
Але мені начисляють борг
При любом раскладе,
- пользуетесь
- НЕ пользуетесь
Данные надо подавать каждый месяц!
- ясно - это електричество
- водоканал - горячая, холодная
- (не знаю кто у вас у нас Еврореконструкция) - горячая вода
Те горячая вода подается ДВА раза в две разные конторы... ДВА раза. Я не ошиблась.
- пользуетесь
- НЕ пользуетесь
Данные надо подавать каждый месяц!
- ясно - это електричество
- водоканал - горячая, холодная
Пес Патрон• сегодня в 11:17
Ответ дляМию чакри щоденно
Повірку робила в лютому 2025 року
Вони там обнулили все
Але потім кожного місяця знову начисляють
Вони там обнулили все
ну бо ви не подаєте показники на Київтеплоенерго)))звичайно,будуть борг малювати))))це ж просто як 2+2=4
Пес Патрон• сегодня в 11:18
я один раз провтикала і не подала на Київтеплоенерго.Зразу борг за гарячу воду. Хоча на Київводоканал я подавала. Ви розумієте???
Тишком нишком• сегодня в 11:19
Ответ дляМию чакри щоденно
Тут мені треба щоб було 13
А вони самі пишуть. 100
ФОто счетчика и отправляете им на телеграмм! И так надо сделать несколько раз, обычно один раз им не доходит.. не реагируют! Квитанцию с обратной стороны перечитайте - там обязаны быть написаны данные куда можно отправить. Сочувствую... тоже долго долбилась и до сих пор... потому как по одному показателю все равно пишут от столба - показания оператора, а не пользователя. И вот я каждый месяц даю показания и жалобу.. и все равно тишина.
Мию чакри щоденно
• сегодня в 11:20
Ответ дляТишком нишком
А де знайти той телеграм
Посилання
Тишком нишком• 2 часа назад
Ответ дляПацака-задирака
Пишу одно и тоже число, на котором остановилось пользование. Чтобы не передавать нежно писать заявление , чтобы отрезали воду горячую совсем. У нас в Харькове так. Ну и обслуживание все равно приходится платить
Ха, так сейчас за подогрев воды от 150 однокомнатная и 300+ трешка.. даже если ты не пользуешься горячей водой. Абзац.. и смысл ее отрезать, если от оплаты никто не избавляет.. Мда
Тишком нишком• 2 часа назад
Ответ дляМию чакри щоденно
А де знайти той телеграм
Посилання
ЗАшли на сайт где Ваш кабинет и где надо подавать данные. Справа внизу на этом сайте есть значок ’связаться с нами’ там и есть телеграмм. Нажимаете и Вас кидает на страницу их Телеграмма - выбираете тему на которую будете жаловаться и шлете им свой о/р (он есть в квитанции и в личном кабинете) + фото счетчика
Мию чакри щоденно
• 2 часа назад
Ответ дляТишком нишком
О дякую
Треба ось так• 2 часа назад
Ответ дляМию чакри щоденно
Є в мене все
Просто я не користуюсь горячою водою
Лічильник тому і не рухається
Але мені начисляють борг
Просто я не користуюсь горячою водою
Лічильник тому і не рухається
Але мені начисляють борг
Може у вас лічильник не повірений? По три куба на людину малюють. А все одно ж треба передавати, писати попередню цифру.
За відведення ви теж платите?
Пес Патрон• 2 часа назад
Ответ дляТреба ось так
Аж три сайта, це так складно, автор. Пів дня займає.
вона не подавала на Київтеплоенерго. А тільки Київводоканал. от вони і малюють борг. Плюс треба писати однакові показники з лічильника ,а не 0. на лічильнику ж не 0, а 100,8
Мию чакри щоденно
• 2 часа назад
Ответ дляПес Патрон
Вийшло
Пес Патрон• 2 часа назад
Ответ дляМию чакри щоденно
Вийшло
слава богу. і таке саме на київтеплоенерго подати
Грамотний хвіст• 2 часа назад
Автор, по перекрытой горячей воде нужно ежемесячно передавать нули. Но это действует только тогда, когда у вас вовремя поверенный (раз в 4 года) счётчик, о чем есть подписанный акт.
Если вы поставили счётчик сто лет назад и думаете, что вам автоматически будут высчитывать горячую воду, то спешу вас разочаровать.
Мало того, как говорят сами проверяющие, больше 3 раз счетчик поверку не пройдёт. Т.е, на 4 (12+лет) раз 99,99% вам его нужно будет еще и заменить.
Пацака-задирака• 2 часа назад
Ответ дляТишком нишком
У нас бойлер уже больше 15 лет. Вот мне тогда так объяснили. Пока ввели обслуживание ничего не платила , просто подавала одни и те же показания ну и поверку делала , теперь плачу только за обслуживание труб
Ниф_ниф• 1 час назад
info@kte.kmda.gov.ua
Автор, я писала сюди і фото лічильника прикріпила, прийшла відповідь і відкоригували… я не в Україні і поїхати/ викликати нікого не можу, в квартирі ніхто не живе.