Миллениалка• 23 декабря 2025
Вопрос дополнение к теме о 3 детях для отсрочки от мобилизации
Вы бы смогли пойти на такое ради мужа? И ваше отношение к такому в плане получения отсрочки? Просто в Украине уже людей старше 25 отчисляют из университета поскольку считают, что они уклоняются от мобилизации… часто мужчин, которые женятся на женщинах инвалидах и хотят с ними выехать за границу чуть ли не сексом заставляют заниматься, и переписку читают, чтобы убедиться в искренности их чувств и могут не пропустить, почему тогда они не могут сказать, что вы рожали ребенка ради отсрочки, а не из—за любви и отказать?
жижифреймут• 23 декабря 2025
Я і мій чоловік це сімʼя, що значить : раді мужа? Якщо б ми вирішили народити третю дитину то це було б рішенням для і заради нас всіх. Хоча сумніваюсь що ми взагалі б обговорювали таку річ як народжувати заради відстрочки, максимум відстрочка стала б ще одним плюсом серед інших.
пані Солоха• 23 декабря 2025
Что за бред
Пока закон есть, он действует и многодетные выезжают
Не будет закона - не будут выпускать
Рожать или нет третьего - это личное дело каждой женщины
Не будет закона - не будут выпускать
З горіха зерня• 23 декабря 2025
Нет, нужно было об этом думать папу лет назад, а сейчас гайки прикручивают конкретно, ловят на каждом шагу, не успеете родить, я так думаю. Да и нехватка людей острая, могут отменить это всё, уже сокращают заболевания.
Пацака-задирака• 23 декабря 2025
У нас з чоловіком троє дітей. За кордон не виїжджаємо. Діти народилися ще до війни. Мені було не складно народити трьох, а от далі вже складніше: освіта, спілкування, час і інші витрати
Відстрочка у чоловіка до 2030 року. Теоретично можна було ще одну дитину народити, але для мене четверо - це занадто.
культУра• 23 декабря 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Интересно, какие же заболевания сократят?
Почекуха• 23 декабря 2025
не смогла бы ради мужа так, как мужчины очень не надежный во всех смыслах вариант
культУра• 23 декабря 2025
Ответ дляТочноБудет
Кем нужно работать, чтоб была отсрочка и чтоб 100% никто не трогал?
Депутатами,министрами, чиновниками высокого ранга,их сыновьями и тому подобное
Підмітайло• 23 декабря 2025
У нас зараз двоє дітей, молодшій дитині 3 роки, я навіть уявляти не хочу зараз третю дитину в нашій родині... Я просто з глузду з´їду, так важко це морально і фізично, тим паче під час війни, хоча матеріально могли б собі дозволити. Другу дуже хотіли, чекали. А третю навіть не знаю, чи змогла б полюбити, якщо так станеться... А народжувати небажану дитину - навіть уявити важко, і чоловік мене підтримує в цьому.
Це не стосується тих, хто завжди хотів багато дітей і буде радий ще одній малечі.
Миллениалка
• 23 декабря 2025
Ответ дляМолчалка
Ви якась дурна, ніхто нікого з універу не відраховує.
Як? Наші ЗМІ брешуть?
пані Солоха• 23 декабря 2025
Ответ длякультУра
Есть еще учителя, полиция, судьи, мчс, медики и еще куча всего
Леди Г• 23 декабря 2025
Ні за що. І зневажаю жінок які на таке йдуть. Закомплексовані безробітні залежні від штанів клуші. Сусідка народила, троє дошкільнят в однушці, він вільний орел, може в цей же день розвернутися і арівідерчі, а цій нещасній то все тягнути. Ціною власного життя і здоровя рятувати штани то марна справа
Молчалка• 23 декабря 2025
Ответ дляМиллениалка
фото
Ви всі букви знаєте?
Уявіть, відраховують всіх, хто вступив, але не вчиться :) і тих, кому до 25, і кому 50.
Миллениалка
• 23 декабря 2025
Ответ дляМолчалка
Ви всі букви знаєте?
Чому до 25 років не відраховують в такому випадку?
Молчалка• 23 декабря 2025
Ответ дляМиллениалка
Відраховують, звісно. Всіх відраховують.
Миллениалка
• 23 декабря 2025
Ответ дляМолчалка
А чому акцент на 25+? Скажіть, а чому якщо ти вступаєш після 30 років в аспірантуру і підвищуєш свій рівень, якщо ти чоловік це перестало бути відстрочкою від мобілізації?
Молчалка• 23 декабря 2025
Ответ дляМиллениалка
Це спеціально для таких як ви, які далі заголовка читати не вміють.
Ушла и Пришла• 23 декабря 2025
Тут реально есть момент,что некоторые рожают третьего ради мужа, и ребенку от этого только хуже,он нелюбимый и тягарь. Я бы поставила условие-трое детей,рождённых до войны,а кто третьего во время войны рожал-тот сознательно это делал!!!
Кидстаффовна• 23 декабря 2025
Ответ дляМиллениалка
не перестало
Ангелок з ріжками• 23 декабря 2025
Я вже не можу народжувати, якщо інші можуть - хай народжують, це їх особиста справа.
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну саме цей закон тримається надійно. Хоча очевидно що хворий набагато менше придатний, ніж тридітний. Кількість дітей це ж не хворь. Не розумію цього закону. Таких чоловіків , думаю, не одиниці. Непахане поле.
Ответ дляПідмітайло
Якщо є гроші, то можна виїхати було б і не їбать собі тут мізки в цьому пиздеці. Няню найняти. Хоч всім трьом.
Що Ви тут бачете для дітей? Ні освіти, ні безпеки. Навіть елементарного базового забезпечення тим же теплом і електрикою. Взагалі хз що тут ловить. Ми і не виїздили, лише по бронюванню на море закордон в 2025 зганяли. Чоловік каже що хз чи потягне життя закордонне. А я б за нєфіг робить поїхала. Хотіть не хочу, але перспектив тут не бачу. Тому заради дитини я б якось вже потерпіла