Розбещена цяточка• вчера в 22:29

Контрацепція у чоловіка

Дівчата, сталась така ситуація що в чоловіка з курточки випав презерватив.
Куртка стара носив минулої зими ,і цього сезону ще не одягав.Він військовий.
Раніше коли починали зустрічатися інтим був лише з презервативами це рік тому.
Потім після довідок почали без.Допускаю такий варіант, що може бути ще старий .
Але питання в іншому,що на моє запитання що він там робить,чоловік розказав що інколи на службі він мастурбує в презервативі ,бо там немає можливості нормально це зробити.
Як думаєте каже брєд чи дійсно таке може бути?
Я тут Живу• вчера в 22:31
У меня в качестве контрацепции выступает моя внешность. На меня смотрят и не дают (
Почекуха• вчера в 22:31
Треба було дату виготовлення на презервативі дивитися. Пояснення його цілком логічне.
После 18• вчера в 22:33
Звездеж оригинальный 🤣
Вариант, что презерватив мог быть старым и прошлогодним, посетил только вас )
Arctic777• вчера в 22:31
Они там друг друга чпокают
автор Розбещена цяточка • вчера в 22:33
Ответ дляПочекуха
Дякую за відповідь ,там тільки дата до якого термін а виготовляють нема
Мрію про космос• вчера в 22:34
там нет горячего душа 24\7. зачастую и руки грязные. все может быть.
Чумацький Шлях• вчера в 22:34
ви пред*являли один одному довідки, щоб трахатись без презика???
автор Розбещена цяточка • вчера в 22:34
Ответ дляЧумацький Шлях
Звісно
Мрію про космос• вчера в 22:35
Ответ дляArctic777
Они там друг друга чпокают
некоторых даже в голову.
Сокодавка ще та• вчера в 22:37
Может да, а может- нет. 50 на 50, и как фантастическая история, и как реальная гигиеническая тема, тут уже, получается, автор, ваше дело, верить или нет.
Arctic777• вчера в 22:39
Ответ дляМрію про космос
некоторых даже в голову.
И в рот
Чумацький Шлях• вчера в 22:39
Ответ дляРозбещена цяточка
Звісно
Презерватив - це водостійкий контейнер для сірників, електроніки, чипів і т.д.
то нехай принесе вам довідку, щоб ви повірили?!

блін ви така цікава, чоловікам на фронті теж хочетья сексу, є такі думки (як є на то час). Іноді випускають пар в руку....Чи де в полі жінок шукати?!
Дайте вподобайок• вчера в 22:39
Чоловик -это муж или ёб.рь? Не понятно почему в презике он может дрочить, а с вами надо только в вас кончать
Я_не_аноним_100%• вчера в 22:40
Я б не повелася на таке , думаю що бреше
ЯспАкойнаЯ• вчера в 22:48
Странно, что у него такая отмазка. Я военная - когда в сторону лбз еду, всегда с собой беру упаковку. Первые выезды не брала, и пару раз был секс вообще без. Почему был секс, сама не знаю. Это нервное, там эмоции иначе проходят. А почему даже когда не было презиков не отказала, тем более не знаю.
Тирамісу на терасі• вчера в 22:51
Ответ дляСокодавка ще та
Я дома у себя если пользуюсь вибратором,то в презервативе,удобнее
Сірничок• вчера в 23:05
Ответ дляЧумацький Шлях

В прифронтовых городах находили достаточно женщин чтобы выпустить пар.
Я там была и видела собственными глазами. Так что мысли автора не без почвенные
Tanya-5694• сегодня в 00:51
Ответ на вопрос вы и так знаете