Невесело трампу нині живеться. Хтів всіх помирити і спасти ціною України. Приходиться дивитись, як публікують його знімки з епштейном. А епштейна з малими дітьми. Фу блять - єдине шо хочеться сказати про цих педофілів. Кончена мразота. Відрубати їм всім пісюна.
Не чіпай - вб ю• 24 декабря в 10:07
Ответ дляlilul990
Трамп хтів шантажувати зелю, а тепер сам буде посажений на швабру своїми спецслужбами
Сумнівно
Там на цю тварюку жодного компромата не оприлюднено
Не чіпай - вб ю• 24 декабря в 10:17
Ответ дляlilul990
Так а хто сказав шо його немає? Усі карти в руки журналістам ніхто не дасть
Вже б чутки гуляли якби дійсно щось було. Але ні, він собі спокійно працює.