Тут как тут• Изменено 25 декабря 2025
Гаманець. Скільки їх у вас, як часто купаєте новий?
В мене на них залежність. Постійно задивляюся на них в магазинах, хоча і теперішній подобається, але завжди начебто шукаю новий, і якщо сподобався хочеться придбати. Так само і сумки, хочеться і таку і таку.. ношу всі, не лежать без діла. Але що це за залежність? Це нормально взагалі?
В людей вони поки до дір не зітруть, а я постійно в пошуках нового. Купую лише шкіряні, гарної якості.
Скажіть це у всіх так чи зі мною щось не те?
Всім гарного та тихого дня та вихідних 💙💛
Радість моя• 25 декабря 2025
Сумок 10. Гаманець завжди один, періодично оновлюю, 3-4 роки, однакові завжди за формою, можу взяти інший колір лише, коричневий, чорний, зелений.
Alexandra0311• 25 декабря 2025
В мене така залежність)) з дитинства люблю ці кошельочки та сумочки, в мене їх багато завжди було і є, різних форм та кольорів по сезону)) що це таке я не знаю
Тут как тут
• 25 декабря 2025
От і я така. Сестра🤗 Мені не так важливий одяг, взуття,а от сумки,гаманці,косметички це пристрасть. Можливо пороблено?!😀 Або може гороскоп винен?! Но хтось повинен бути крайнім в цій залежності?🤪
Бажаю вам гарних сумочок і ще кращих гаманців!☺️😉💐👜👛
Петриківна• 25 декабря 2025
лет 7 или 8 не ношу кошельки. скидочные и бонусные карты в телефоне, ношу одну-две банковские карточки с собой и немного налика. на этом все. с телефона не оплачиваю, бесит скорость иногда.