Organic• вчера в 19:35
Многое ли определяет стартовая позиция человека?
Из какой семьи он, образование и тд
Гладиолус• вчера в 19:43
Доволі багато.
І це не лише про знання чи гроші, але і про те, як прийнято в родині.
В мене у всіх родичів во і кар´єра гарна.
Особливо жінки успішні.
Я якось не допускала думки, що зі мною може бути інакше.
Тому вчилася багато, паралельно працювала.
Заробляла на квартири.
Їздила у відрядження по всій Європі і Азії.
Маю во ’фінанси’ і ’ англійська і французька лінгвістика’.
В 30 з великим плюсом довчила іспанську до с1 і виграла грант на навчання в іспанському університеті.
Для родини це повністю ок, бо майже всі адковокати, хірурги, медійні люди.
Причому я не скажу, що мені помагали грошима.
Скоріше навпаки.
Але родина впливала завжди, що треба все робити на 200% і інших варіантів немає, як йти і робити все можливе і неможливе.
Причому сестри мої такі самі))
Одна говорить 5 мовами.
Інша працює в айті на Америку і заробляє шалені гроші в свої 30
Особливо жінки успішні.
Заробляла на квартири.
Скоріше навпаки.
Причому сестри мої такі самі))
Одна говорить 5 мовами.
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 19:41
Многое. Все кто умничает и рассказывает, как он всё сам, не разгибая спины от заката до рассвета на деле оказываются всегда из богатых семей)
НеГолосую• вчера в 19:52
Ответ дляГладиолус
Доволі багато.
Особливо жінки успішні.
Заробляла на квартири.
Скоріше навпаки.
Причому сестри мої такі самі))
Одна говорить 5 мовами.
Особливо жінки успішні.
Заробляла на квартири.
Скоріше навпаки.
Причому сестри мої такі самі))
Одна говорить 5 мовами.
А у мене тато алкоголік, запойний, мама з бідної родини, з села. В якій вона стала матір´ю брату з сестрою і своїй матері інваліду. Ніякої освіти. В 30 плюс закінчила технікум. Як думаєте склалась моя доля, дитини таких батьків?
Гладиолус• вчера в 19:55
Ответ дляНеГолосую
Тому я і кажу, що родина і виховання там - це мінімум 50% успіху.
Всі установки йдуть з дитинства.
Середа теж сильно впливає
Всі установки йдуть з дитинства.
Середа теж сильно впливає
Оле Лукойе• вчера в 19:54
Звісно що так. В когось репетитори дитинства, різні гуртки, заняття. А хтось все сам намагається, у вільний час від домашньої роботи і догляду за братами і сестрами. Комусь батьки оплачують освіту, а хтось працює з 16 і вчиться йде туди, де є змога вступити на бюджет. І так далі, і тому подібне. Різний старт і різний буде результат.
НеГолосую• вчера в 19:55
Ответ дляОле Лукойе
Сто відсотків. Я роками тільки борги віддавала за житло яке собі придбала. Десять років в гуртожитку жили. Поки хтось, в цей час вже мав його, у вигляді подарунка від батьків на старті. Освіту оплачували собі самостійно з чоловіком, працювали і навчались.
Гладиолус• вчера в 19:56
Ответ дляНеГолосую
Так, але результат то один.
І у них,і у вас є житло.
Хоча дорога у вас з тими щасливчиками була різна.
Але ж ваше житло - це уже ваше досягнення і доволі класне.
Не кожен так зміг
І у них,і у вас є житло.
Не кожен так зміг
ХуАнита• вчера в 20:01
Ответ дляНеГолосую
Да как угодно могла сложиться. Как хорошо, так и плохо, зависит от вас
Міс Всесвіт• вчера в 20:06
Определяет натальльная карта, если есть энергии способствующие развитию и благополучию
бибизяна• вчера в 20:19
Понад 50% нобелівських лауреатів походять із родин, які належать до 5% найбагатших у своїх країнах.
Середній лауреат виріс у родині, дохід якої перебував на рівні 87–90-го перцентиля (тобто багатші за 90% населення).
Якщо говорити про глобальний рівень, то середній лауреат походить із родини, що входить до 5% найбагатших у світі.
Так, з якої ви родини - таки важливо
бибизяна• вчера в 20:22
Ответ дляГладиолус
Всі установки йдуть з дитинства.
Середа теж сильно впливає
Всі установки йдуть з дитинства.
Середа теж сильно впливає
а четвер?