ФруктЕщеТот• 25 декабря 2025
Як ви ставитесь до того, що Зе побажав смерті путіну в різдво?
Як думаєте, для чого це було зроблено?
Ну шо не так?• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік комісований, ні при якій частині, звільнився, умовно-придатний, ВЛК інвалідність не дало, у нього тиск 240/120, тиждень тому вписався з лікарні, став тиск 160 поки що.
Так, його загребуть, бо зараз гребуть всіх. І навіть якщо він сам знову піде в ЗСУ десь на тилову посаду, звідти знову пршумить на нуль досить швидко. Важко зараз з людьми, це ж наче не новина?
Эти сказки ты будешь немчуре рассказывать) На основании чего его комиссовали?) забашляли
Сейчас из армии списаться практически невозможно и выпускают оттуда только тех, кого обратно уже хрен загребут
Несу добро людям• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Це він на москалів напав.
Моська лает на слона
Дева Мария• 25 декабря 2025
Лучше бы попросил у Бога помощи . А так не в тему в такой большой праздник . Ему же аукнется , недоумок .
Некомильфо• 25 декабря 2025
Ну Зе - дипломат от бога, что я могу ещё сказать... Лишний раз показал своё убожество, не более того...
Твердая валюта• 25 декабря 2025
Ответ дляНесу добро людям
Удалено администрацией...
а кто адекват? путин, трамп, ким??
Без образів• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Ваш чоловік ніколи не був у ЗСУ.Він був у прикордонних військах.А це далеко не ЗСУ,вони навіть не підпорядковуються головнокомандувачу.
Пластилин_Колец• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Віддати москалям території по Дніпро? Чи по Збруч?
Чи всім взагалі виїхати в Канаду, хай москалі на Європу йдуть?
Хай вже йдуть на Європу,бо реально забембали.З усіх усюд кажуть,що росія піде на європу,то хай вже йде,а ми будемо глибоко занепокоєні.
Некомильфо• 25 декабря 2025
Ответ дляДева Мария
Там уже ИИ его ’поздравление’ отзеркалил, в этом плане...
Несу добро людям• 25 декабря 2025
Ответ дляТвердая валюта
а кто адекват? путин, трамп, ким??
Ну они никому не желают сметри на Рождество. Путин вон Трампу поздравительную телеграмму отправил
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляМиззери
Бесит лицемерие верующих
Во все дни можно смерти желать а на Рождество грех это !
Никогда нельзя, а тем более на рождество
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Та якби хай би йшли в обхід України, Європа б стрепенулася трохи. Але ж ви розумієте, що тоді всю Україну чекає доля ДНРу? Чи ніяк!
КондуктЕр тролейбуса• 25 декабря 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Нет, будет справедливо, если вы о победе и войне будете из Украины писать, а не сидеть фиг знает где на пособиях в тепле и со светом. А так сидите уже себе спокойно и пейте глинтвейн дальше
Не ну едьте и вы, кто вам мешает?
Ясамаякрасивая)• 25 декабря 2025
Ответ дляНесу добро людям
Удалено администрацией...
Надо было сразу сдать им Харьков и Киев?
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
От якраз хабарі він нікому не дава і інвалідність за хабарі робити не хоче, принциповий.
А назад загрібають всіх.
Звездолётчица• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Їжджу двічі на рік до чоловіка. Загинуло багато друзів і знайомих.
А ви плануєте ціну якось знизити? Як?
А как вы ездите в инвалидном кресле?
Ну шо не так?• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
А ви плануєте ціну якось знизити? Як?
Я планирую просто некоторое время пожить и не умереть от ракеты, голода или холода, не сойти с ума от лицезрения ежедневных похоронных процессий и надеюсь, что мой муж тоже проживет и дай ему Бог здоровье спасет еще много жизней тех, кому, если не повезет и не ранят, то убд посмертно
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляНесу добро людям
Моська лает на слона
А ви хочете, щоб хуйлу сраку лизав?
пані Солоха• 25 декабря 2025
Ответ дляМудробаба
не только зе а все украинцы и весь мир кроме дебилов желают смерти пуйлу
Він від цього тільки сильнішим і здоровішим стає, зло можна перемогти тільки добром. Побажати йому потрібно здоров´я та віддати на суд Божий, лише колективно! наприклад, сьогодні о 15:30. А своєю ненавистю ви тільки підживлюєте егрегор війни і робите особисто собі лише гірше.
Звездолётчица• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не ну едьте и вы, кто вам мешает?
Никто не мешает, но если я поеду, то кричать тут каждый день не буду чтоб воевали до последнего.
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляБез образів
Це не завадило їм ходити на нуль. Так, не ЗСУ, а Харківський прикордонний загін. Була ротація під Покровськ, потім назад.
Це щось суттєво міняє?
Звездолётчица• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
А ви хочете, щоб хуйлу сраку лизав?
У вас прям крайности
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляЗвездолётчица
А как вы ездите в инвалидном кресле?
Німеччина - безбар´єрна країна, все для інвалідів. Зазвичай зі мною хтось є, допомогає.
Звездолётчица• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Так вы ж не только по территории Германии едете ))
Без образів• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Це щось суттєво міняє?
Какая у него ВУС?
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Тобто ви вірите, що прийдуть москалі ’с міром’ і ваш чоловік УБД буде спокійно жити під москалями? Ви дійсно так думаєте?
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляЗвездолётчица
У вас прям крайности
А які варіанти? Москалі хочуть захопити всю Україну, всілякі перемир´я - це лише тимчасові паузи.
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Я востаннє була в Україні в серпні цього року, ще до операції, з паличкою ходила, і чи потраплю ще раз в Україну, не знаю взагалі.
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Удалено администрацией...