ФруктЕщеТот• сегодня в 13:21

Як ви ставитесь до того, що Зе побажав смерті путіну в різдво?

Як думаєте, для чого це було зроблено?
Без образів• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
А які варіанти? Москалі хочуть захопити всю Україну, всілякі перемир´я - це лише тимчасові паузи.
Зачем им вся Украина,которая в долгах на сто лет вперёд?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляБез образів
Какая у него ВУС?
Помічник гранатометника. Рядовий. Виплати по УБД 1000 гривень на рік. Ні дяки, ні подяки, але він не звання воював.
А син старший вже капітан, за видатні заслуги, рід військ не скажу, це військова таємниця.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляБез образів
Спитайте у них. Якого хера вони тиснуться до нас, а всю Сибір китайцям віддають?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
Надо
Ого, як відверто! Доповідь.
Миззери• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
Никогда нельзя, а тем более на рождество
Лицемерие
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Я востаннє була в Україні в серпні цього року, ще до операції, з паличкою ходила, і чи потраплю ще раз в Україну, не знаю взагалі.
я одна не понимаю, почему в Киев не вернетесь с концами?
или тут работать нужно? а не на пособии сидеть и строчить темки. Хитрожопость она такая.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Т.е. вы уже настроились в Украину вообще не возвращаться?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Обіцяла чоловіку вберегти сина живим. Ви вважаєте, прямо зараз час повертатися в Київ, небезпека вже минула?
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
ну я ж говорю ХИТРОЖОПОСТЬ она такая
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Я плекаю примарну надію, що таки кинуть атомну бомбу на мацкву. Але це буде нескоро, спочатку Європа побачить москалів у Польщі і загине чимало європейців, тоді може схаменуться.
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляМиззери
Лицемерие
Никто не лицемерит, говорю как есть
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
ну я ж говорю ХИТРОЖОПОСТЬ она такая
Яка? Мій син має загинути в панельці в Києві, щоби що?
Пластилин_Колец• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Та якби хай би йшли в обхід України, Європа б стрепенулася трохи. Але ж ви розумієте, що тоді всю Україну чекає доля ДНРу? Чи ніяк!
Через Україну довго йти на Європу,є коротші шляхи,я думаю,що росія в курсі.Але Європа воювати не буде,вони підуть на всі умови,аби не ложити людей,хіба країни Балтіїї ще повимахуються може,але це не точно.
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Вы думаете, она в своем жизни кем-то работала?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляПластилин_Колец
Європа воювати буде, вони готуються, але вірять, що це буде нескоро. Поки що Україна як буфер їх дуже влаштовує, українців не жалко.
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
щоб до останнього українця
чи ви вважаєте, шо чийсь син має загинути заради вашого пустого тріпання?
то вибачте, ваш чоловік та сини мають в першій лінії фронту стояти.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Простите, вы выпили уже? Куда ж вы дальше бежать тогда будете? В Украине война, в Европе война…
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
я думаю, что такие как она позор для Украины.
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
щоб до останнього українця
Так видите ж как она пишет
’побачить москалів у Польщі і загине чимало європейців, тоді може схаменуться.’
Ей украинцев не жаль
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
В Кению. Через океан, на коляске
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
щоб до останнього українця
Так вони і стоять. Чи треба ще й молодшого 13-річного відправити на фронт? Хай підросте, встигне ще повоювати, ця доля його не омине.
А ви тішите себе мрією, що прийдуть москалі і вашого чоловіка по шерсті погладять. В катівні хіба що.
Тушьмушьнюшь• 2 часа назад
Это мерзкая тварь абсолютное зло и заслуживает только этого.
Папина дочка• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так видите ж как она пишет
Ей украинцев не жаль
та ей на всех насрать, кроме своих типичная недопатриотка за бугром
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
А я ще років 5 протягну, щоб дитя підняти, і можна здохнути. Приїду в Україну помирати, на ракети стане пофіг.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Да, выпили.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так видите ж как она пишет
Ей украинцев не жаль
Мені якраз українців жаль. Але сцикливі союзнички укріплюють свої кордони, а не наші.
Тушьмушьнюшь• 2 часа назад
Ответ дляНесу добро людям
Ярко показывает, что Зеля - полный неадекват. Нормальный президент не довел бы до войны, быстро заключил бы мирные соглашения и не превратил бы страну в концлагерь с бесконечным убийством украинцев на деньги Запада
Адекватнее подсвинками называть главных многолетних спонсоров своей помойки.
Єдина Країна• 2 часа назад
Конечно, шоб он сконал говорить нельзя и даже думать. Можно ракеты по домам гражданских запускать, убивать всех от мала до велика, разрушать их дома и жизни.
Вот так вот поступает адекват, с политическим образованием, опытный дипломат и прекрасный президент.
Советчицы, как всегда, в своем репертуаре. Горбатого могила исправит.
Без образів• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Ваш син професійний військовий?
Кондуктор маршрутки• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Ой пишет что и внук ещё успеет повоевать