ніколи такого не було• сегодня в 15:23

Зарання пробачте за тему

Бачила вже дві теми за аборти сьогодні , тобто про висловлювання священника про це . Передивилась щойно те інтервʼю. Я не зрозуміла сенсу його слів . Проблема в тому(з його слів) , що було б більше громадян, якби не робили аборти для оборони чи в тому , що війна нам як кара за ці гріхи ? Що він цим хотів сказати ? Бо я особисто логіки ні в першому ні в другому варіанті не побачила
Гербарія сушу• сегодня в 15:25
Ой менше слухайте тих попів, вони більш грішні чим звичайні люди, і тільки і рвуть сраку за свій бізнес
Svitlo_• сегодня в 15:26
Філюк публічна особа- напишіть йому особисто і запитайте, що він мав на увазі. Для чого плодити десяту тему, хіба попередніх мало?
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:27
Ответ дляГербарія сушу
Ну в цьому випадку то так , він точно порушив заповідь не судити .
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:30
Ответ дляSvitlo_
Я читала їх поверхнево . Тут спитала думку , що він намагався донести , за що саме він звинувачує тих людей . Бо я особисто не зовсім зрозуміла . Якби не було а то було б більше громадян для захисту , чи якби не було а , то війни б взагалі не було ?
Ну думаю його дірект і так завалений , навряд чи він особисто мені відповість.
Svitlo_• сегодня в 15:32
Ответ дляніколи такого не було
Чому в тих темах не спитати?
Хто може знати, що Філюк хотів донести?
Що вам відповіли під його безпосереднім постом?
clernikol• сегодня в 15:33
Ответ дляніколи такого не було
«Якщо ж згрішить проти тебе брат твій, піди і викрий його між тобою і ним одним. Якщо послухає тебе, то придбав ти брата твого. Якщо ж тебе не послухає, візьми з собою ще одного або двох, щоб устами двох чи трьох свідків підтвердилося кожне слово. Якщо ж не послухає їх, скажи церкві; якщо ж і церкви не послухає, то нехай він буде тобі як язичник і митар» (Мф. 18:15-17).
Області пітьми• сегодня в 15:33
Лучше бы он рассказал как попы шалав трахают и живут отлично.
Хорошо живёт поп и кот
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:33
Ответ дляSvitlo_
Чому в тих темах не спитати?
Хто може знати, що Філюк хотів донести?
Під його тим постом я прочитала тільки обурення людей від його слів .
Svitlo_• сегодня в 15:35
Ответ дляніколи такого не було
То вам мало? Ви хочете ще обурення прочитати? Чи яка ціль теми?
От 95% на цьому форумі ні сном ні духом що там Філюк сказав, яку думку ми можемо висловити?
Ангел-предохранитель• сегодня в 15:35
Ответ дляОбласті пітьми
Хорошо живёт поп и кот
Возможно я вас удивлю, секс с женщинами в церковной среде конечно есть, но не так чтобы был сильно популярен
ХвостПистолетом• сегодня в 15:35
Логика тоже грех, вы чего?
Анонимба• сегодня в 15:36
А что у них всегда какая то логика есть. Проповедают писульки и все
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:36
Ответ дляSvitlo_
Ну якщо ви ні сном ні духом про те , що він сказав , чому приймаєте тут участь ?
Області пітьми• сегодня в 15:38
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я не про это, я про то что нет у них ничего святого, они грязнее, любого пересичного человека. У корыта с деньгами, шалавами и чревоугодием. Не верю не одному попу
Губи до вух• сегодня в 15:39
Хоч аборти на мою думку це не ок, але війна у нас почалась через інший недолік наших людей, а саме через їх тупість. Аборти ні до чого
Svitlo_• сегодня в 15:40
Ответ дляніколи такого не було
Я не знаю, що там точно сказав Філюк, але я бачу першу тему за сьогодні про це на форумі? У вам що замовлення?
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:41
Ответ дляАнонимба
То в том то і діло . Я взагалі не зрозуміла , що саме він хоче донести . я зробила висновок , що біда лише в тому , що в нас мало громадян через це для оборони 🤷‍♀️
автор ніколи такого не було • сегодня в 15:43
Ответ дляSvitlo_
Ви читали моє питання по темі ?
Так . І якщо ви не можете сказати свою думку щодо його слів , бо те інтервʼю ви не бачили , то я ще раз запитаю , навіщо ви тут ? Розказати мені , яка я не така , бо підняла тему , яка вам не подобається? Сенс ? Ви розумна , я не дуже ?
Анонимба• сегодня в 15:43
Ответ дляніколи такого не було
Такой себе представитель духовности..
Леплю из пластилина• сегодня в 15:45
Ляпнув так ляпнув.
Не від великого розуму таке можна було придумати
Кнопус• сегодня в 15:50
Ответ дляОбласті пітьми
Хорошо живёт поп и кот
Ладно бы они только шалав трахали, по обоюдному согласию. Но ведь сколько скандалов было с участием детей, мальчиков? Вот где ужас и кошмар. Аборт вообще не его ума дело, а только женщины. Её тело - её дело.
Заставляличка• сегодня в 15:53
Оно вам надо? Ото я не вникала, что именно хочет сказать каждый дурак.
Накладні мюслі• сегодня в 16:12
Все можливо, моя бабуся зробила 7 абортів, її подруги також +-, а в мене немає жодної дитини.
автор ніколи такого не було • сегодня в 16:13
Ответ дляНакладні мюслі
А скільки вам років ?
Накладні мюслі• сегодня в 16:13
Ответ дляніколи такого не було
А скільки вам років ?
35.
Пишу, не читаю• сегодня в 16:25
Він хотів сказати, що він довб*об. Хто він таки,щоб вирішувати за інших. Піп шарлатан
автор ніколи такого не було • сегодня в 16:44
Ответ дляНакладні мюслі
35.
Ну можливо все ще попереду
Накладні мюслі• сегодня в 17:04
Ответ дляніколи такого не було
Ну можливо все ще попереду
Не в нашій країні таке планувати.