Карапулька• 25 декабря 2025
Как воспользоваться скидкой укрзализниці
3000 км?
Хочу взять билеты с Ковель в Киев
Зараз на дієті• 25 декабря 2025
В застосунку УЗ на головній внизу є посилання на акцію 3000 км. Заходите туди, верифікуєтесь через дію. Потім як звичайно шукаєте квитки і на акційних напрямах стоїть позначка з безкоштовними кілометрами. При виборі такого квитка вартість 0 грн.
Зараз на дієті• 25 декабря 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Ковель-Київ це ж звичайний потяг?? Він є в перечні?
Акційні є на Ужгород-Харків, він проходить через ці станції.
Вишневий цвіт• 25 декабря 2025
Ответ дляЗараз на дієті
А ну якщо не потяг Ковель-Київ то може бути
Карапулька
• 25 декабря 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Я думала на все поезда возможно купить, та ну, ерунда в таком случае
Вишневий цвіт• 25 декабря 2025
Ответ дляКарапулька
Ні. Обмежений список.