Стетоскопуло• 25 декабря 2025
Було в когось, що після натальної карти всередині стало важче, а не легше?
Типу “ось тобі список проблем по життю” і живи з цим. Це нормальний ефект?
Пустощі-веселощі• 25 декабря 2025
ні. ефект має бути таким - ’пішло воно все на...я сама будую своє життя’
Люблю кетчуп• 25 декабря 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
Дівчина Гілмор• 25 декабря 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Удалено администрацией...
Ото у вас і підсвідомість ’працювала’ щоб все збулося по написаному.
Люблю кетчуп• 25 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Мне кажется такие вещи подсознанием не решаются. И не могу сказать, что это была навязчивая мысль. Странное у вас понимание, то есть я притянула гибель своего первого мужа? 🤦♀️
Г@Л@В@ломка• 25 декабря 2025
В следующий раз просите наталку у психолога.
Реально у вас излишняя восприимчивость и мнительность )
Дівчина Гілмор• 25 декабря 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я маю на увазі, що всі погані прогнози не обов´язково збуваються, але коли людина постійно про це думає то обов´язково повязує те що відбувається з тим ’прогнозом’.
’Якщо якась гадалка каже про ’венец безбрачія’ то всьо, ніхто навіть не старається’
Або як рандомна циганка комусь каже ’в тебе чоловік буде блондин і зватимуть його Коля’, і та вже шукає підсвідомо того Колю і пофіг що Коля долбойоб по жизні і вона бачить його 🚩🚩🚩 Але ж циганка казала.