Просто болталка• сегодня в 00:55

Як же сьогодні чудово, виявляється

Можна світло не вимикати весь день…
💗
Наче інше життя..(
Коко Шанель• сегодня в 06:37
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну так, при тому що попереджали у разі морозів свтла не буде по 20годин.
Владі дуже вигідно мати рабів, щоб залишався час лише на виживання. Ушкодження суттєві, це всі розуміють, але впевнена, що такі дибільні графікі спрямовані на штучне виснаження людей перед суттєвим підвищенням тарифів.
’не буде по 20годин. ’ - это только у ахметовсокго дтэк так, у остальных все более менее норм, они восстанавливают все и распределительные станции строят маленькие
Вірю, я повірив• сегодня в 06:59
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А чего перед Одессой? Одесса всегда рада, если хоть кому-то хорошо. Не знаю за других.
Ага, наверно поэтому наш одесский дтэк разрывается от звонков по поводу ’а чего им не отключили, а нам отключили?’ И куча роликов от плаксивых до едких и ультимативных. А в мамские чаты лучше не заходить, если у твоей группы свет был на два часа больше или в удобное время
Снежнакомка• сегодня в 07:18
Ответ дляЩаслива Я
За свою наглість, дурість, хвастощі. Не соромно перед Черніговом, Одесою, Дніпром, Києвом....?
Тут почитажш теми, то всім норм, всі щ генераторами, акамуляторами соеячними панелями, всі пишуть воюємо ло кінця, ніяких переговорів, точому перед ними має бути соромно? Вони ж розуміли, що за свої бажання довелеться платить. Цеще повещло, що тільки лекілька місяців ьез світлп, а не з 22 року.
тянитолкайка• сегодня в 07:42
Ответ дляВареничніца
Вот классные Вы люди) Были бы все украинцы такие, как одесситы, то возможно и не были бы в такой жопе.
Ой не треба, давайте без фанатизму і без створення культів.
Апрель Ивановна• сегодня в 08:10
Ответ дляВидна міленіалка
Капец, дожились. Теперь написать о том, что есть свет = хвастовству и наглости
Автор не для того тему створила, а щоб вчергове вкид зробити прл ’заговор’
Апрель Ивановна• сегодня в 08:12
Ответ дляЩаслива Я
А мене дістали кацапи, це через них у нас світла немає.
О, комусь не подобається те, що мене дістали кацапи....Хто б це міг бути?)))
Ті, хто їх тут чекає і кого викручує від усього українського, як біснуватих від ладану
Хочу в БАНю• сегодня в 08:19
Ответ дляЩаслива Я
Владі не соромно, то чого автору соромитися на звичайні побутові радощі?
Щаслива Я• 2 часа назад
Все? Протверезіли? Ейфорія скінчилася? Все випрали? Нагрілися? Жовч всю вилили?
Живемо далі. З графіками. Без світла.