Українська Мрія• сегодня в 01:12
Чи є зараз кіндери як раніше з фігуркою?
не дивні дива, не гарі потер і інша лабуда, а щось рандомне типу як раніше.фігурка якась іграшка. не з серії. а і не кіндер джой)
Українська Мрія
• сегодня в 01:19
Ответ дляПроня_Прокоповна
Нема, іграшки зіпсувалися, зовсім не цікаві стали
ми раніше гадали на них)) на новий рік то було цікаво. а зараз навіть не знаю чим замінити.так для розваги
Мао_Мяо• сегодня в 01:20
Ответ дляУкраїнська Мрія
А в больших киндерах не такие игрушки?
Вподобайден• сегодня в 02:02
Ответ дляМао_Мяо
А в больших киндерах не такие игрушки?
У великих також фігня
Ноу коммент• сегодня в 02:21
Ну есть, обычные киндеры. Из серий сейчас динозавры неплохие, и щенячий патруль ок была серия). У меня есть старые из детства, синие бегемотики и тд - так там целая игрушка. А сейчас все собирать надо.