західний_діалект• 27 декабря 2025

Де можна в Києві попрацювати з легкоатлетичними бар´єрами?

Останнім часом залипаю на відео кроків,махів,стрибків і бігу з бар´єрами. Хочу сппрбувати. Можливо є спортзал/стадіон де є бар´єри?
ДинамоКит• 27 декабря 2025
Удалено администрацией...

Дюагональ• 27 декабря 2025
Березняки, легкоатлетичний манеж. Але не знаю, чи от так можна туди прийти. Там займаються спортшколи, легкоатлети-сплртсмени
автор західний_діалект • 27 декабря 2025
Ответ дляДюагональ
Та він для професіоналів. Я думала, може в якому спортзалі є.
БолеИменее• 27 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
Простите, а Вы спортом занимаетесь или просто на видео залипаете?
Дюагональ• 27 декабря 2025
Ответ длязахідний_діалект
Я свого часу займалася легкою атлетикою. Це ж не просто через бар´єри перестрибувати, там має бути техніка, розуміння на якій відстані ставити бар´єри, плюс зазвичай це робиться на спеціальному покритті
Морожена_курка• 27 декабря 2025
боже прочитала з легко атлетичними барменами
треба випити
Ответ дляБолеИменее
Займаюся