Доброго дня. Підкажіть, де в Києві роблять яксіно МРТ з седацією?
Екатерина1801• 23 ноября в 19:46
В Феофанії, М24 не роблять
Роблять Омега, Медіскан, Добробут. Тут більше питання, де є в штаті анестезіолог або куди він по потребі приїжджає. Сідайте на телефон і вперед, обзвонювати. Ви могли і самі до цього додуматись)))
Ответ дляЕкатерина1801
В Феофанії, М24 не роблять
Ви знаєте, в принципі 99% питань на форумі - це очевидні речі, які можна додуматися, але ж люди чомусь питають, так як того ж інфекціоніста ви могли прозвонити, але ж ні, запитали на форумі, чому?