Хто не спить? Балістика на Київ вже була, очікуємо калібри.
Alexsandra• 27 декабря 2025
Ответ дляАлтыншаш
Та не дразніть уже, коліться)
Якщо в декількох групах на загал щось винесли, то вже не секрет
Та у нас якийсь нерозумний написав, а потім написав, що то жарт, щоб розрядити обстановку.
Ідіоти.
Заздрість то погано• 27 декабря 2025
Ответ дляAlexsandra
І у нашій написали уже. Про три букви...
Про це мова?
Вы про отопление? И так ясно..
Ответ дляПадаюВреверансах
Піздец свету
Цього слід було очікувати, на жаль. Думаю, в Києві русня хоче зробити, як і в Одесі.
ПадаюВреверансах• 27 декабря 2025
Ответ дляDakha
не факт, наші ж збивають
Та кажу вам піздец.
Палає, як вдень
Шматочок хмарки• 27 декабря 2025
Ответ дляРешка7777
Зеля с Киева и начинается(
Как обычно. Только посмотрела, что график отключения терпимый и сразу бах-бах)
Ответ дляШматочок хмарки
Вони очікують момент коли наші змінять де можуть обладнання і тільки тоді починають обстріл.
Шматочок хмарки• 27 декабря 2025
Ответ дляMissis Виктория
Пишут тец
І без написаного зрозуміло. Дискотека вдома така, що думаю може холодильник від гріха подалі вимкнути.
Заздрість то погано• 27 декабря 2025
Ответ дляToonika
пишут не писать
Вражеские каналы уже и видео опубликовали. Только у нас «не писать»
Miss Lisi4ka• 27 декабря 2025
Ответ дляToonika
пишут не писать
Вы думаете русские не знают куда бьют? Или не знают долетело их говно или нет?