Хто не спить? Балістика на Київ вже була, очікуємо калібри.
ПадаюВреверансах• сегодня в 01:39
На язиці в мене інше явище, але не знаю чи можна писати.тож поки мовчатиму. Хто поняв, той поняв
Русня змінила тактику? Більшість минулих разів спочатку сотні шахедів, потім ракети.
олена олена• сегодня в 01:45
Ответ для_Annyshka____
Вдень літали шахеди, розвідували. Тепер саме туди ракети летять(
Ответ для_Annyshka____
Морозно и туманно для шахедов. Поэтому пускали шары-разведчики.
Как и те же калибры с кораблей стали лететь дальше, как и тушки, что использовались в приграничье теперь несут ракеты, что долетают до Киева, а не только ту-95 используют.
Девчата, миг взлетел - по коридорам.
Ответ дляSolar
Девчата, миг взлетел - по коридорам.
Мороз і туман аж ні разу їх не зупиняли, нажаль...
Alexsandra• сегодня в 01:47
Ответ дляПадаюВреверансах
Напишіть. Хоча б завуаліровано.
ПадаюВреверансах• сегодня в 01:48
Ответ дляSolar
Девчата, миг взлетел - по коридорам.
А я вже змирилась. Всі сплять, нікого небуду будити.
Хай Бог нас всіх береже
ПадаюВреверансах• сегодня в 01:50
Ответ дляAlexsandra
Напишіть. Хоча б завуаліровано.
В місцевій групі пишуть всім мовчать
Шматочок хмарки• сегодня в 01:50
Дивлюсь ’’ Володар перстнів’’ , точніше дивлюсь рекламу з азартними іграми і ставками, і інколи фільм. Ну було очікувано, що буде обстріл, бо Зеля в Америці має бути. Новини не читала, то думала, що вибухнула фігня з електрикою поряд з домом, бо мигати все почало, а потім вибух.
Alexsandra• сегодня в 01:51
Ответ дляПадаюВреверансах
В місцевій групі пишуть всім мовчать
В моїй тихо. Лівий берег.
ПадаюВреверансах• сегодня в 01:51
Ответ дляToonika
видели сегодня в телеге китайцы хвалились цехом с ракетами? суки и не стесняются уже
За 4 роки як змінився світ. Тільки 4 роки....
Alexsandra• сегодня в 01:54
Ответ дляПадаюВреверансах
В місцевій групі пишуть всім мовчать
І у нашій написали уже. Про три букви...
Про це мова?
ПадаюВреверансах• сегодня в 01:54
Ответ дляToonika
пишут, еще немного и наша война будет уже дольше 2й мировой. капееец, а надоело- нет сил уже
Поки в теплі і з харчами, то гріх жалітись, канєшно.
Але ж хочеться спокою