Луноликая Вика• вчера в 09:34

У когось квартира постраждала від атак?

Чи компенсували вам? Допустим вибило вікна. Треба самим вставляти нові?
Сегодня не целуюсь• вчера в 09:36
Компенсували. Все ок.
Питання наскільки ця компенсація відповідає реальним цінам - то вже таке
ТихоЯ• вчера в 09:36
Листы дсп и клейонку можно было получить бесплано. Ну и 10 тыс на окна, учитывая, что это меньше цены даже 1 окна....
Задолбулька• вчера в 09:37
Чи правда, що якщо квартира не в єдиному реєстрі, то компенсації не буде?
Небалувана Галя• вчера в 09:37
Да, три дня назад выбило окна, вставили сами, мороз на улице. Соседи залепили пленкой, сразу пошли с документами на помощь и восстановление. Вижу, что пакеты и пленка так и висят, пострадавшая крыша в доме не ремонтируется, движенй никаких.
Сегодня не целуюсь• вчера в 09:38
Ответ дляЗадолбулька
Правда. Якщо у вас право власності набуте до певного року, 2013 здається і ви не вчиняли ніяких дій юридичних з квартирою, то треба внести спочатку
Чупа-чупс• вчера в 09:39
У нас постраждала квартира 2 серпня. Добре, що не сильно. Було 2 варіанти: самим за свій кошт відновлювати, подавати на компенсацію. Або подавати заявку в фонд на безкоштовне відновлення.
Ми вибрали 1й варіант, ще нічого не компенсували.
Сусіди, хто вибрав другий варіант, досі чекають.
Сегодня не целуюсь• вчера в 09:41
Ответ дляЧупа-чупс
програма повернення витрачених власних коштів вже працює?
Чупа-чупс• вчера в 09:43
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну подали документи ) А працює чи ні, поки нічого не отримували
Сегодня не целуюсь• вчера в 09:45
Ответ дляЧупа-чупс
Бо у нас є сусіди, які самі все зробили. Ми ще з ними дебати влаштовували,що краще і як.
То стало цікаво, чи вони дочекалися свого часу.
Кастрюлька• вчера в 09:45
У мамы балкон слетел ,жек дал по 1000 гривен
и еще по 5000 грн. Дала какая-то французькая благотворительная організація
Коржик• вчера в 09:46
Ми вікна самі замінили , але у нас лише два були. А мамі подавали на відновлення, то була компенсація. Свекрусі відмовили, але то Одеса, тож не дивно. Сказали , що лоджію не відшкодовують
Мексиканочка• вчера в 09:47
Постраждало 2 квартири нашої родини. Хрєн хто компенсував і навряд чи колись компенсує. Місто в окупації, все нажите залишилось там(
Чупа-чупс• вчера в 09:48
Ответ дляСегодня не целуюсь
У нас ціна питання була 5000 грн. Враховуючи, що ми зимою зі склопакетами, а сусіди - з фанерою, то ми в кращому становищі. Але я прекрасно розумію, що у людей може не бути навіть і 5000 зайвих гривень. Тим більше, що в сусідів не один склопакет вилетів, а всі вікна, то й сума там в рази більша
Сегодня не целуюсь• вчера в 09:51
Ответ дляЧупа-чупс
У нас у будинку вікна то найменша шкода.. Практично у всіх. Така,як моя квартира 3х, то сусіду обійшлося у травні 2022 року 75 тис гривень. Черги були страшні. Це ще по блату їм швидко поставили.
Ото тоді віконний бізнес піднявся.
Чупа-чупс• вчера в 09:55
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ото тоді віконний бізнес піднявся.
Так, наша квартира не зі сторони прильоту була, зачепило відбитою ударною хвилею. А з іншої сторони в квартирах вилетали вікна, двірні блоки, вхідні двері (
Божий одуванчик• вчера в 09:55
У нас в приватному будинку минулого літа вікна всі повилітали, стіни пішли тріщинами, дах поламало, компенсували близько 300 тисяч гривень по Євідновленню
Вітаміни косметика• вчера в 10:01
місто комппенсували житло сестрі - але хотіли наібати та замість компенсації двох квартир дати за 1ну...Далиб за 1 ну миб замовляли незалежну експертизу що то наше ПВО вбило нашого Діму потрапивши в житло(це було озвучено те а тет кому треба..тому нам закрили рота грошима за дитло ...Місто це скрило томущо вілкуляка- самопровозглашенець мер міста- боїться крісло своє втратити ...досі спустя півтора року - внаслідок вибуху невідомих речовин висновок-та уже про це усі забули окрім нас- - люди усе знають-бачили....Майно звісно ніхто не компенсував....укого був бомжатник тому пощастило, а в кого ремонт та...ну самі розумієте.. А поряд будинок відстроюють...ми коштів чекали 4 місяці- воивідстройку вже 3й рік- вже вікна там вставляють- скоро люди з житлом будуть
Ромашка -3390• вчера в 10:01
Ответ дляНебалувана Галя
Через полгода поставят им окна
Сусановна• вчера в 10:02
У нас міська рада тільки виділила вікна, у кого вони вилетіли ще півроку тому. Подробиць не знаю, скільки саме виділяли тоді. Ну от зараз цікаво, куди в кінці року вони ті вікна дінуть. Можливо віддадуть на офіси критичної інфраструктури. Якщо там вікна допоможуть((
Небалувана Галя• вчера в 10:13
Ответ дляРомашка -3390
Через полгода поставят им окна
а как им зимовать? проломленная зимой крыша , слетевшие балконы - как жить в этом?

и почему именно полгода?
В феврале прошлого года окна вылетели и у нас и у соседей, мы сразу за свой счет поставили, соседи не ставили, пенсионеры, подавали на компенсацию. Год без месяца прошел, ничего не поставили им, вылетели уже другие.
И это Киев.
На что надеяться - не понятно.. а этот воевальник угрожает.. пусть сконае
Сегодня не целуюсь• вчера в 10:17
Ответ дляНебалувана Галя

и почему именно полгода?
И это Киев.
На Є- відновлення подавали і за рік не компенсували?
Небалувана Галя• вчера в 10:33
Ответ дляСегодня не целуюсь
Да.
Ромашка -3390• вчера в 10:57
Ответ дляНебалувана Галя

и почему именно полгода?
И это Киев.
Я написала как знакомым поставили
Раньше не ставят
Почему, спросите у государства
Крыши проломленной у них не было, только окна
Небалувана Галя• вчера в 21:00
Ответ дляРомашка -3390
Я написала как знакомым поставили
Раньше не ставят
Почему, спросите у государства
Вы не писали о знакомых, вы утвердили вердикт- поставят через полгода.