Крихітка на всі• 27 декабря 2025
Получила товар, цены как на кокаин
Особенно клематис порадовал
Вторая колоночка это цена за килограмм
Міняйловна• 27 декабря 2025
Ответ дляНайщасливіша
Теж нічого такий)
Восени дуже гарний стає, більш яскравий
Вот Она Я• 27 декабря 2025
Ответ дляНе стесняюсь
я и говорю
берете оптом, потом фасуете по грамму и барыжите через магазин
’бизнесвумен’
А должна бесплатно раздавать?
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Ответ дляНе стесняюсь
я и говорю
’бизнесвумен’
Почему вы меня оскорбляете..? Что я плохого вам сделала?
Метелики на душі• 27 декабря 2025
Ответ дляНе стесняюсь
я и говорю
’бизнесвумен’
Подождите, так это и есть бизнес. А как вы себе представляете зароботок? Нормально автор работает.
Метелики на душі• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Автор того поста думает, что такой бизнес - это как два пальца об асфальт.
Міняйловна• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Та это местная озлобленная
Зашла на 5минут• 27 декабря 2025
Назви такі цікаві, я половини з них вперше чую.Але рослини красиві, можна зробити ділянку просто казковою.А то у всих троянди, півонії тощо.Ось гейхера прикольна
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Так, рослини усі шикарні і насіння якісне, тому і ціна така. Зараз в Україні дуже великий дефіцит на якісне насіння, бо південь в окупації нажаль
Бжоли-бандерівці• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Это в магазин
Так Ви ж продаватимете ще з націнкою. Насіння завжди дороге, особливо квітів. Вперше чи що?
Бжоли-бандерівці• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Я не барыжу, у меня есть свой пакет и магазины
що за тм?
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Насправді таких цін ще не було, зазвичай вони втричі дешевші.
Бжоли-бандерівці• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
старі ціни покажете?
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
старі ціни покажете?
Це накладні потрібно шукати за 23 рік. Але от є одна позиція ’ Алісум жовтий’ коштував 1800, а зараз 6600 за кілограм, це те що зараз бачу
Бжоли-бандерівці• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
мабуть треба міняти постачальника...
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
мабуть треба міняти постачальника...
Ні, навпаки, Слава Богу що возять, бо зараз з цим проблема. Насіння нема
Не стесняюсь• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
барыжить- это определение ваших действий
где тут оскорбление
Отжигающая• 27 декабря 2025
Ответ дляМетелики на душі
Зачем вам столько семян? Это на какую территоритю?
Для приворота
З родзинкою• 27 декабря 2025
Ответ дляНе стесняюсь
я и говорю
’бизнесвумен’
А магазини все безкоштовно мають роздавати?))
Ясно чому ви не бізнесвумен і ядом плюєтесь
З родзинкою• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Це тип - жаба звичайна)
З родзинкою• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Капець(
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Капець(
Буває приходить покупець, і каже, а чому у вас так мало насіння в пакеті? А якщо я хочу 100грамів купити? Можна? Звичайно
, але сумніви беруть що хтось візьме. Це квіти і томати так дорого коштують. А ось наприклад, дині, кавуни по 1000 за кг, а буряк по 300.
Твоя космішна• 27 декабря 2025
Поддержу Вас, автор. Цены на семена сейчас прут вверх и будут еще дороже, а также средства от болезней растений и вредителей. Но наши некоторые люди считают, что все должно быть бесплатным. А когда весной/летом будут овощи/фрукты сумашедших денег, опять они будут всех барыгами называть. А вы закупите семена, средства, вложите деньги в теплицу, обо грейте ее, обработайте землю и по жаре спасайте свои растения… Скоро огурцы, помидоры, клубника, картошка и т.д. будут на вес золота…
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Ответ дляНе стесняюсь
где тут оскорбление
Барыжить- это продавать краденное к вашему сведению
З родзинкою• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Кавуни це найбільше моє розчарування. Садила 3 роки різними способами, щось таке виростає
Крихітка на всі
• 27 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Кавуни беріть голландські, талісман, фарао, топган, та ін., садіть в стаканчики десь у квітні, а в ґрунт висаджуйте в останній тиждень травня. І будуть вам кавуни
З родзинкою• 27 декабря 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую
Твоя космішна• 27 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Беріть профнасіння розпаковане в зіп пакети. Шикарні будуть. І вирощувати треба розсадним способом