Оце фіфа• 28 декабря 2025

Буковиця гррнолижка біля Трускавця як Протасів в Києві?

Чи є сенс туди їхати витрачати кошти якщо така ж гора є в Києві?
Мальчун-задирун• 28 декабря 2025
Сенс ваших дій , визначаєте саме ви.
Трактор Віка• 28 декабря 2025
Странный вопрос.
Мы ездили отдыхать в Схолницу в санаторий. Кататься ездили на буковицу.
Есть ли смысл для вас - мы откуда знаем?
Трактор Віка• 28 декабря 2025
Есть ли смысл ужинать в ресторане-если можно поужинать дома?
Если ли смысл тратить деньги на большую квартиру - если жить можно и в маленькой?
Есть ли смысл ехать на море- если можно искупаться в Днепре?
Я_и_моя_собака• 28 декабря 2025
Ми б не їхали, якби жили в Києві і була можливість кататися в Києві.