Чорт і Шо• 28 декабря 2025

Мірена і овуляція

Хочу спитати, у мене 13дц, період овуляціі (не знаю я чи на міркні вона є, але дні - ці). Три дні тому почалося все як зазвичай, просто слиз почався. І на наст день - він персиковий, на наст день - рожевий. Сьогодні - відверто червоний. Не кров. А зафарбовані слизові виділення.
Лікар відповіла що протягом міс можуть такі бути. А як «протягом місяця»? Коли хочещ і зненацька? Чи якщо вже було чистенько, то вже не мало б такого настати?
3@йk@• 28 декабря 2025
В мене десь пів року після встановлення мірени були періодично кровянисті виділення. Потім взагалі зникли.
Лікар говорила, що у кожної жінки індивідуально.

Мааарковная• 28 декабря 2025
В мене Мірена п´ятий рік. Буває по всякому. І зовсім без місячних, і мазня по 3 тижні, і зафарбовані слизові виділення. Лікарі кажуть, що це все на Мірені варіанти норми. Іноді дуже не зручно, але не знімаю, бо в мене міоми і без Мірени мене днів 10 заливає так, що з хати вийти не можу
Репетиторша• 28 декабря 2025
1. На Мірені овуляція як правило так само як і без неї, вона не пригнічує яєчники
2. Такі виділення норма, особливо в період адаптації і на жаль так, во6и непередбачувані і у кожної жінки по-різному.
Баба на горошині• 28 декабря 2025
задолбали со своей миреной
автор Чорт і Шо • 28 декабря 2025
Ответ дляБаба на горошині
задолбали со своей миреной
Ахаха😂😂 патіше, шо ж така нєрвна-то! Вам би розслабитися, масажик, і до чоловіка бігом
Баба на горошині• 28 декабря 2025
Ответ дляЧорт і Шо
А вам мирена мужчин заменяет, каждый день о мирене.
автор Чорт і Шо • 28 декабря 2025
Ответ дляБаба на горошині
Вона не заміняє, вона ДЛЯ. В тому числі і для мужчін.
Та й не факт що я писала щодня, вірно ж.

автор Чорт і Шо • 30 декабря 2025
Ответ дляРепетиторша
І що, не можга взагалі нічого зробити? А секс як? Я що, місяцями буду кривава? Поки що бачу таку тенденцію. Я просто в розгубленості. Я нечастий гість була все життя у гінеколога. А зараз у мене таке врадення що я там пропишуся з такими темпами. Сексу нема нормально - з серпня. Якісь епізоди. І от знов срачка-болячка
Репетиторша• 30 декабря 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Вам в серпні встановили і всі місяці все було добре, а цього місяця така фігня?
автор Чорт і Шо • 30 декабря 2025
Ответ дляРепетиторша
Ні. До серпня я маю на увазі - секс регулярно був. А потім почалося. То затримка, то аборт, то нема сексу бо вчдновлення; то нема бо скоро спіраль ставити; то нема бо спіраль щойно поставили. З серпня два секси.

Ні. Спіраль мені поставили 18 грудня. Це перша «овуляція». Три чи 4 дні по наростаючій щось там виділяється (і колір наростав, і об‘єм)
автор Чорт і Шо • 30 декабря 2025
Ответ дляРепетиторша
Тобто 18 грудня, на третій день циклу, поставили. Ще 1-2 дня і міс закінчилися. Виділення були як: то світлий слиз, то раз в дегь рожеве світле таке. Не слиз, а виділення.
Потім ближче до овуляціі почався слиз. І по мірі наростання він ячкравіше, більше. От червоний. Це не кров, бо воно плотне, не вбирається в бумажку, наприклад.
Репетиторша• 30 декабря 2025
Ответ дляЧорт і Шо

У вас ВМС стоїть менше 2 тижнів, але невдоволеність нею у вас з серпня? Ви маєте зрозуміти, що у вас проблеми почалися набагато раніше ніж встановили Мірену - затримка, переривання вагітності. І все це не сприяє швидкій адаптації до Мірени. Наберіться терпіння і все буде добре.
Насправді зараз ці виділення не протипоказ до сексу. Прийміть душ і насолоджуйтесь життям, звісно якщо ваш партнер не проти що у вас не самі чисті дні місяця.
Репетиторша• 30 декабря 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Все нормально, ендометрій трансформується під дією гормона.
автор Чорт і Шо • 30 декабря 2025
Ответ дляРепетиторша
Дякую)
Ні, незадоволена в цілому що зачастила в гінекологію, і що вже затяжний такий період я якась хвороблива така, плюс нервова