Фея_3уровень• 28 декабря 2025

Як Ваше самопочуття сьогодні?

Мігрені декілька днів поряд;((
Крим мій• 28 декабря 2025
День тянется как вечность. Слабость сильная
Пешеходик• 28 декабря 2025
голова болит
Оно само купилось• 28 декабря 2025
Вообще болею три дня с температурой, кашель страшный, муж заразил
Та легко!• 28 декабря 2025
Норм,вихідні відпочиваю від роботи.Завтра працювати з 7-19 і знову до пʼятниці
Байрактарна• 28 декабря 2025
Теж хотіла створити таку тему. Сьогодні щось ну дуууже погано. Слабкість, тиск впав, серце колотиться, спала погано, бо як наче кисню не вистачає, на вулиці шалений вітер у мене на вітер і зміну погоди завжди такий триндець.
ГороховаЯ• 28 декабря 2025
Жахливо. Все ще ЕКСТРЕННІ
Лівий Локіть• 28 декабря 2025
Погано, їм, сплю, і так два тижні вже.
Сало не люблю• 28 декабря 2025
Утром голова кружилась
Пищалка• 28 декабря 2025
Я плохо сплю ,а надо высыпаться на работе потом не сооброжаю,большое кол-во людей.Тахикардия,апатия.
бифидобактерияЖоржик• 29 декабря 2025
Ужасно. Голова раскалывается. Ветер воет ( Достала зима
Тирамісу на терасі• 29 декабря 2025
Оо
Вчора зігзагі літали в очах, все помутніло, я аж дівчину зупинила чи в мене норм очі виглядають
Вперше таке
Потім голова розболілась, тошнота
Мама сказала в неї такі мігрені
Якось раніше була в мене попроще та мігрень..
автор Фея_3уровень • 29 декабря 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Оо
Вперше таке
Потім голова розболілась, тошнота
Мама сказала в неї такі мігрені
так, це аура перед мігренню. в мене вчора 4 день поспіль таке будо(
скільки у Вас хвилин триваю аура?