Мона_Лиса• 28 декабря 2025

Що замовляєте на святковий стіл

Ось я дійшла до розуміння того, що хочу замовити щось на святковий стіл. Не хочу готувати, хочу замовити декілька страв, може запечу гуску і все. А ви готуєте чи замовляєте?
автор Мона_Лиса • 28 декабря 2025
Ответ дляБабульція
Але насправді воно найсмачіше. Хоча я не готуватиму пюре
Я теж обожнюю пюре. Хоча готувати не збираюсь, як і все інше.
Робот Вертер• 28 декабря 2025
Ответ дляБабульція
Я все гаряче люблю. Тому постійно грію, якщо охололо
Каким образом греть пюре? То такое уже
Кудесница_с_пургеном• 28 декабря 2025
Вы б ещё за полчаса до нг надумали, не факт уже что найдёте где заказать.
Разгуляшка• 28 декабря 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Бедные соседи!
Який зв´язок між суші і сусідами?
Пластилин_Колец• 28 декабря 2025
Ответ дляРобот Вертер
Может и вкусное,но его кушать нужно быстро горячим ,через 20 мин этот комок никому не интересен,да и подача....как подать празднично
Так оно и готовится так, чтобы сразу есть, хотя и разогретое норм. Я готовлю такое, что комком не берется: правильный сорт картошки, масло, молоко. Пюре мягкое даже холодное
Говорю відверто• 28 декабря 2025
Діти були меньші,я в них одна.По дорозі з роботи останні років 5 забирала суші і піцу.А виросли і поїхали,то я маму забрала,думаю замовлю поряд ресторанчик-картплю печену,мʼясо,лаваш,в них все свіже і дуже смачне,а сама приготую олівʼє.Робота до 19,вечеря і зранку з 7 знову працювати.
Партизанка• 28 декабря 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Бедные соседи!
А че?
Столічна штучка• 28 декабря 2025
Замовила собі роли, дитині 4 сири.
Столічна штучка• 28 декабря 2025
Ответ дляРобот Вертер
Ясно,пюре это так примитивно и просто,никогда не готовлю на праздники
Коли приходять пенсіонери в гості, вони хочуть пюре на гаряче. Вариш, і товчеш уже коли вони сіли за стіл, подаєш м´ясне гаряче і пюрешку. А складне діди не люблять.
Скокмоно - стокнуно• 28 декабря 2025
Ответ дляРазгуляшка
Який зв´язок між суші і сусідами?
Там были не суши а салака жареная
Пластилин_Колец• 28 декабря 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Я не дед, но сама люблю пюре.
А что еще из горячего готовить? Ну можно запечь картошку или потушить, жаркое, но такое готовится постоянно. Кашу ж не будешь готовить на праздничный или предпраздничный стол
Разгуляшка• 28 декабря 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Там были не суши а салака жареная
Ви п´яна?
Столічна штучка• 28 декабря 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Я не дед, но сама люблю пюре.
Я люблю просто накидати на мангал картоплю, бебі кукурудзу, перець, кабачок з приправами. Це коли ми збиралися з молодими так готували.
автор Мона_Лиса • 28 декабря 2025
Ответ дляРазгуляшка
Ви п´яна?
Цитата не та була, про салаку вище хтось інший писав.
Щось не спиться• 28 декабря 2025
Готую сама. Друзі прийдуть теж не з пустими руками
Досвід навчив, що собі дорожче на свята замовляти.
+ нерви
- якість виконання замовлення, якщо воно взагалі буде виконане
Свідок Перемоги• 28 декабря 2025
Я себе суши закажу, а сын попросил пюрешку и оливье, куплю в кулинарии две котлеты по-киевски, фрукты, торт. А сестра заказывает из близлежащего ресторана меню, по-моему около 3 тыс, там утка запеченная, оливье, шуба, что-то еще, десерт какой-то. На 1 января сын попросил заказать пиццу, нагетсы, картошку фри. Уже все заказала и на 31, и на 1 число
Бабульція• 28 декабря 2025
Ответ дляРобот Вертер
Каким образом греть пюре? То такое уже
Якщо воно смачне, то воно буде смачне і розігріте. В мене смачне
Пластилин_Колец• 28 декабря 2025
Ответ дляСтолічна штучка
У квартирі так не получиться, на грилі не те, і на грилі я частенько готую, якщо світ є. Хоча зараз я на нього практично не попадаю вдома. За неділю аж один вечір 😀
Якщо був би мангал, то там разгуляйся: м´ясо, хлібчик, сир у лавашах, овочі різні, картоплю з салом дуже люблю з мангалу, скумбрія теж смачна дуже
ФруктЕщеТот• 28 декабря 2025
Ответ дляПринцепесочка
Та як же ж готувати? Світла немає по 7 годин
Всього по 7?))
Клин_Кляйн• 28 декабря 2025
Ответ дляРобот Вертер
Каким образом греть пюре? То такое уже
Якщо пюре зробити пухнасте, щоб там було багато масла, молока дуже гарячого, гарно збити, то воно буде недубове і прекрасно гріється у мікрохвильовці до первинного стану. А якщо рідини мало, воно стає колом і його дійсно лише на сковороді тоді гріть з водою. Але ті, хто готують пюре на НР, не гріють його, бо збивають його безпосередньо перед подачею. Гаряче подають і їдять один раз за вечір, подали і одразу гарячуще їдять з м´ясом. А холодні закуски - весь вечір. Тому такої проблеми нема
автор Мона_Лиса • 29 декабря 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
О як класно ви написали. А чим ви робите пюре щоб воно було ніжним, блендером?
Там-тарарам• 29 декабря 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Всього по 7?))
Думаю мова про те, що по 7 підряд. А потім зазвичай 3,5 год зі світлом. І знову на 7. Принаймні, у нас в Києві так було до 25 грудня
Клин_Кляйн• 29 декабря 2025
Ответ дляМона_Лиса
От ви знаєте, мабуть, таки треба нагуглить, скільки та насадка до ручного блендера коштує та й купить все ж собі дійсно, не жаться) Бо я по класиці - товкачкою, просто довго і ретельно, але пюре всі люблять, то часто роблю, треба купити. А подруга робить товкачкою, а потім міксером (але в мене планетарний). А дочка взагалі перетирає через сито - ну це я точно робить не буду - так, воно ідеальне, але манала я таке робить, тим більше, воно вистигне, поки перетреш