Меряю от 0• сегодня в 00:24
Вы уже поставили елку?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Еще на Николая поставила
Еще нет, но собираюсь
Нет и не собираюсь
Сегодня поставила
Недавно поставила
Поставлю накануне или 31
Другое
На границе• сегодня в 11:45
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Покажіть, де я стверджувала, що ялинка символ Миколая. Я чекаю
Та можете мне сколько угодно антилайков тыкать. От этого Земля не остановится.
Вы можете отфильтровать все свои сообщения и вспомнить, что и кому писали.
Достаточно того, что я отметила. Все читается между строк.
Наполеон Бонапарт• сегодня в 11:48
Ответ дляНа границе
Тобто ви вперто ігноруєте допис моєї опонентки? Чому у вас така вибіркова ’справедливість’?
Що раз, де я стверджувала, що ялинка символ Миколая? Щось ви надто специфічно своє між строк читаєте
Наполеон Бонапарт• сегодня в 11:53
Ответ дляНа границе
’Чи єто другоє?’ - это на каком языке?
Вот Вам и ответ на Ваши возмущения. Вы требуете уважительного отношения к себе, обесценивая при этом других.
А тот пользователь написала правильно: елка была символом НГ, но никак не Миколая. А символ Рождества в Украине - дидух, кутя, колядки.
І до речі, раз ви доказів ніяких не надаєте, продовжу заперечувати ваші псевдофакти.
Ялинку в Україні ставити почали з 19 ст і саме на Різдво, а не на які нові роки. Тому можете скільки завгодно щось видумувати між строк, але факт залишається фактом.
І прошу звернути увагу, що я вперше пишу про це, відповідаючи на ваші нісенітниці
На границе• сегодня в 11:58
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вы не умеете читать? Я же написала, что полностью согласна с ее мнением. Примите это.
Да Вам несколько человек об этом написали.
И да, умею читать между строк и анализировать. Так что свои выпады оставьте себе.
База_птеродактилей• сегодня в 12:05
Автор, щоб тема розвивалась, уточніть, на якого Миколая— 6 чи 18 грудня🤣
Наполеон Бонапарт• сегодня в 12:29
Ответ дляНа границе
По перше, випади від вас. Я вас не чіпала, як і дописувачку на мій невинний допис Несу Пургу. По друге, я не згодна з вашою думкою, прийміть це, вам з цим жити.
По третє, ви собі нафантазували між строк, тому ваші випади в мою сторону не обґрунтовані, і сенсу їх читати немає. Навіщо аналізувати вашу нісенітницю? Ви самі хоч вмієте читати? Питання риторичне.
П.с. можете скільки завгодно мені антилайків тикати, пофіг
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляТумба-юмба
Ні, це з епохою штучних ялинок почали прикрашати на Миколая. Раніше ставили десь 27-30 грудня і виносили після 14 січня, зрідка після 19 (якщо пощастило роздобути смереку, бо ялиця починала сипатись вже через тиждень, могла і до Різдва не достояти). У мене буде до кінця січня, не для того я її три дні прикрашала, щоб через два тижні розбирати
Дякую за пояснення
Меряю от 0
• 1 час назад
Ответ дляКу ка ку ка ку
Хоть до Рождества оставьте. Жалко же елочку.
Рождество было 25 декабря.