Ума Палата• вчера в 19:41
Реально ли за 3 часа убрать сильно захламленную квартиру?
Готова до другої• вчера в 19:44
Ні, я колись тільки виносила сміття 2 дні, все було заставлене, жодного пустого місця, ніде ногу поставити. А потім вимивали ще тижня 2
Виниловая пластинка• вчера в 19:51
Ответ дляГотова до другої
В нас є знайома яка живе одна в 3-кімнатній хрущовці. Хламу там до біса. Але при цьому чисто, ніде немає бруду, пилу, вся сантехніка чиста. Тобто в квартирі наче чисто, але через величезну кількість пакуночків, коробочок, пакетиків тощо здається що квартира брудна.
Борщичок• вчера в 20:03
Алина, а что с темой про два дня? Не понравились там ответы?
Вы же не собираетесь ничего убирать. Ни два дня, ни три часа.
А у нас макарошки• вчера в 20:10
Это потому, что спецслужбы прокрадываются, заказывают суши и травят ленью.
кураГАЛЯ• 2 часа назад
Ответ дляКокосиха
Якщо лопатою вантажити одразу в сміттєві мішки
Лопатой из окна в камаз закидывать