Летюча помилка• 30 декабря 2025
Купила рис для плова, а он слипся в одну грудку
Это я рукожоп нужно ли брать какой-то конкретный вид риса?
Секретница• 30 декабря 2025
Потрібно довгозернистий, пропарений тоді не злипнеться. І промивати поки водичка буде прозора а не мутна..
Круглий завжди більш за все буде зклеєний, на голубці він підходить і суші ліплю з нього))
Лукава Кішка• 30 декабря 2025
Это ж отлично! Теперь купите нори и рыбу, будут суши на новый год.
Марафетчица• 30 декабря 2025
Треба було гарно промити я коли вкинули в кипяток відразу перемішати.