Суцільна зрада• сегодня в 12:27
Мірена. Обирати медикаментозний сон чи можна якось витерпіти?
Завтра необхідно ставити, накрутила себе далі нікуди. Сьогодні лікар каже, якщо так боїшся, то можна сон. Але це теж шкідливо. Якось до війни нічого не боялась такого і народжувала сама, а зараз рівень тривожності посилився. Боюсь втратити свідомість. Наскільки це боляче?
Суцільна зрада
• 2 часа назад
Ответ дляПушка заряджена
То попросіть хай вам вколять їх уколом перед процедурою. Там сильніший знеболюючий ефект буде
Я же й укол попрошу. Я ще вдома й емлу знайшла. Але я не дуже вірю в це знеболення, це більше самозаспокоєння.
Пушка заряджена• 2 часа назад
Ответ дляСуцільна зрада
Укол разом з таблетками не можна. Обирайте щось одне. Емлу на шийку матки не наносять. Для цього є лідокаїн спрей
Суцільна зрада
• 2 часа назад
Ответ дляПушка заряджена
Дякую. Я думала укол той, що в шийку матки і таблетки, все разом .
Пушка заряджена• 2 часа назад
Ответ дляСуцільна зрада
Ні, укол в попу. Мені здається анальгін кололи
Головний кошак• 4 минуты назад
Ответ дляСуцільна зрада
Мне за город ещё ехать на метро. Доеду сама?) такси не хочу, потому что в пробки укачает и плохо станет.
Я шла пешком минут 15 потихоньку и час маршруткой ехала. Тоже за городом живу.
Опять же, у каждого своя история
Мне было норм.
Вечером тянуло, но я без обезболивающих нормально обошлась.
Опять же, у каждого своя история
Мне было норм.