Суцільна зрада• 30 декабря 2025
Мірена. Обирати медикаментозний сон чи можна якось витерпіти?
Завтра необхідно ставити, накрутила себе далі нікуди. Сьогодні лікар каже, якщо так боїшся, то можна сон. Але це теж шкідливо. Якось до війни нічого не боялась такого і народжувала сама, а зараз рівень тривожності посилився. Боюсь втратити свідомість. Наскільки це боляче?
Суцільна зрада
• 30 декабря 2025
Ответ дляПушка заряджена
То попросіть хай вам вколять їх уколом перед процедурою. Там сильніший знеболюючий ефект буде
Я же й укол попрошу. Я ще вдома й емлу знайшла. Але я не дуже вірю в це знеболення, це більше самозаспокоєння.
Пушка заряджена• 30 декабря 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Укол разом з таблетками не можна. Обирайте щось одне. Емлу на шийку матки не наносять. Для цього є лідокаїн спрей
Суцільна зрада
• 30 декабря 2025
Ответ дляПушка заряджена
Дякую. Я думала укол той, що в шийку матки і таблетки, все разом .
Пушка заряджена• 30 декабря 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ні, укол в попу. Мені здається анальгін кололи
Головний кошак• 30 декабря 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Мне за город ещё ехать на метро. Доеду сама?) такси не хочу, потому что в пробки укачает и плохо станет.
Я шла пешком минут 15 потихоньку и час маршруткой ехала. Тоже за городом живу.
Опять же, у каждого своя история
Мне было норм.
Вечером тянуло, но я без обезболивающих нормально обошлась.
Опять же, у каждого своя история
Мне было норм.
Пушка заряджена• 30 декабря 2025
Ответ дляOlichka27
Тоже собираюсь...
Что то мандражирую читая о болезненности установки((
1) а вы под контролем УЗИ ставите мирену?
2) покупали Мирену в аптеке? сертификат требовали? Как проверить что не турецкая? (говорят такую не брать)
3) мазок и пап-тест все делали переду установкой?
УзД контроль зробили зразу після установки, Мірена вже була в лікаря, але її вам показують перед установкою і ви можете запитати який виробник. Я робила гістеру перед установкою, тобто всі аналізи вже були. Єдине, що жалію, що не зробила це мамографію і УЗД грудей. Обов´язково зробіть, щоб потім була можливість у динаміці спостерігати
Суцільна зрада
• 01 января в 18:04
Ответ дляПушка заряджена
Автор, як ви? Поставили Мірену?
Так, поставила. Це було не боляче, але ну дуже дивні відчуття, навіть не знаю як описати. Голова досі періодами крутиться. Виділень немає,мале живіт болить, як матка в тонусі. Це нормально? Я на радощах втекла, навіть не розпитала нічого
Пушка заряджена• 01 января в 19:55
Ответ дляСуцільна зрада
Нормально. В мене ще й груди напилися дуже сильно і боліли і виділення знову почалися, хоча вже місячні були закінчилися. Як вас знеболювали?