Люблю пиво• 30 декабря 2025

Жіночі домашні костюми великих розмірів порадьте, будь ласка

Пані, потрібна порада, шукаю для мами домашній костюм, гарної якості, тільки бавовняний, не фліс і не синтетика. Українського виробника. Потрібен розмір 56 приблизно. Може хтось купував або має, які гарні в носці.
ДА да да• 30 декабря 2025
В любом магазе с домашней одеждой по 64)

Дама-мадама• 30 декабря 2025
В рикки хиппи посмотрите оверсайзы
автор Люблю пиво • 30 декабря 2025
а якщо онлайн? я не в Україні а мама в невеликому місті живе, не буде бігати по магазинах. Хочу зробити подарунок
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2025
У Мінова з велюра є, але вони до 14.01 у відпустці
Забобонний фрукт• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Если посмотрите на Ланжери( одежда,. Не помню как правильно пишется)- рекомендую. Размеры соответствуют. Замеры правильные. Менеджеры терпеливые. Я с ними давно .
Коренная киевлянка• 30 декабря 2025
В Абрамочкіна я взяла, і вдома ношу, і десь на вулицю вийти.
автор Люблю пиво • 30 декабря 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
а де шукати?

Коренная киевлянка• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
а де шукати?
Я в ІГ беру, Абрамочкіна називаються
Коренная киевлянка• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
а де шукати?
В них і сайт є виявляється. Ось такий в мене: https://abramochkina.com.ua/kostyumu-hudi-svitshot...

Але там є ще інші.
КартаБезКомиссий• 31 декабря 2025
Смотрите на сайтах Авекс и Трикотажный край. Это украинские фабрики, недорого и есть большие размеры