Сорока-ворона• 30 декабря 2025
Мы с парнем занимаемся скалолазаньем. Трассы
Посоветуйте пожалуйста кто любит это дело куда поехать по Украине можно
Пацака-задирака• 30 декабря 2025
фігово мабуть займаєтесь, що не знаєте, що подібну інфу треба шукати на спеціалізованих сайтах-форумах, але точно не на мамскому форумі.
Я не в теме• 30 декабря 2025
Ответ дляПацака-задирака
Среди скалолазок нет мам? Это уже давно женский форум.
Пацака-задирака• 30 декабря 2025
Ответ дляЯ не в теме
є вірогідність що якась мінімальна кількість є, вірогідність того що ця мала кількість встигне побачити ваш пост-взагалі мінімальна, тому набагато ефективніше, швидше та простіше шукати подібну інфу на спеціалізованих сайтах та форумах
ПесиКот• 30 декабря 2025
Знайомі в Дениші їздили. Хтось у Кам´янець -Подільський.
Конкретні координати не скажу, я не фанат.
Сорока-ворона
• 31 декабря 2025
Ответ дляПацака-задирака
Ну що-багато вам нарадили? Отож, про це і був мій пост.
Дякую