Невгамовна шахиня• 30 декабря 2025
Прислали 2 пробники Бакара руж 540
Це найжахливіший аромат парфумів, який я коли небудь тестувала
Невгамовна шахиня
• 30 декабря 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Боже, я його обожнюю! Подаруйте мені🙏
Я не в Україні. Віднесу на роботу. Але ж якщо комусь сподобається, вони ж мене потравлять🤣
Невгамовна шахиня
• 30 декабря 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
мне бинтами, йодом и гнойными ранами шмонит он
О, прям ідельний опис.
МЕСТО_Встречи• 30 декабря 2025
мне тоже бакара удушливый и голова от него болит, отрава настоящая
Мамкиня доця• 30 декабря 2025
Ответ длямиссДавеча
Он может пахнуть йодом сразу, а шлейф совсем иной - жженым сахаром, конфетами, земляникой
То есть другим он пахнет конфетами, а мне аптечкой?
Невгамовна шахиня
• 30 декабря 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мені колись в подарунок прислали Том форд Чорна орхідея здається. Помилка була, що пшикнула на зап´ястя... ото був треш((( я його тиждень чула, нічим відмити не могла((( голова тріщала й нудило капець. Зараз його за три квартали чую
В мене так від май вей було, армані. Так сподобався спочатку, а потім від лілій чи чогось подібного задихалась. Хоча їх класичний сі обожнюю
Невгамовна шахиня
• 30 декабря 2025
Ответ дляМамкиня доця
Я там цукерки не в взагалі
Мамкиня доця• 30 декабря 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Може з вами щось так з здоров´ям, що вам вони пахнуть котячими екскрементами. Бо більшості вони подобаються, продажі б’ють рекорди. Якби так смерділи, ніхто б не купляв, тим більш по таким ціна. Не дивно вам?
В знаете что может быть? У мусульман в культуре популярен шафран, это он пахнет кому-то йодом, а кому-то сладостью. Мусульмане из восточных стран привыкли добавлять шафран в еду, он им нравится, как нас украинцам нравится что-то наше, не знаю с чем сравнивать. Возможно поэтому мусульманам он нравится и они же подняли популярность парфюма.
Дама_с_коготками• 30 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не просто так вам клоунів наставили😉
Чому ви впевнені так, що те, що вам не подобається, не повинно нікому подобатись? Ну не користуйтесь ними, в чому проблема? А подобаються вони багатьом. У всіх смаки різні, і це не означає, що в одних смак поганий, а у вас хороший. Мені просто дуже цікаво, напишіть свої улюблені парфуми
Ответ дляДама_с_коготками
Автор писала про май вей і Армані сі
Та і взагалі той хто любить парфумерію не буде оперувати поняттями смердить, жахливий і тому подібне
Це мистецтво в першу чергу і по-друге, я впевнена, для будь якого аромату є своє дозування
Невгамовна шахиня
• 30 декабря 2025
Ответ дляДама_с_коготками
А ви почитайте мій текст в старпрсті! Де я написала, що це найжахливіший аромат який я тестувала. А тепер почитайте свій перший коментар.
Я приймаю вибір інших, а ви ні.
Невгамовна шахиня
• 30 декабря 2025
Ответ дляKittaa
Автор писала про май вей і Армані сі
Прочитайте, що ви написали, бо це треш. У кожного аромату є своє дозування! Аромат або подобається, або ні! Крапка! Вам подобається і добре. Ваше право, як і моє.
І так сі в моїй колекції є і я його обожнюю. Також є том форд, джо малон, амуаж, ніша і не ніша діор і тд.
Пушап Мі мі• 30 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я б віддала тому хто хоче. Але я не в Україні
Отдайте кому-то по месту. Я тоже не в Украине, отдала подругами свои отливпнты гантмнд и тилию, но попросила не использовать тогжа, когжа мы встречаемся)))
Бабульція• 30 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
Мені дуже подобались, але зараз перейшла на ганімед
Ганимед , баккара, Тилия и парадайс от килиан, это ❤️❤️❤️
Кудесница_с_пургеном• 30 декабря 2025
ВсеПроВсехЗнаю• 30 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
То може Ви в Австрії,поряд зі мною? 😜
Я б теж не відмовилася від такого подарунку😉😉
Мамкиня доця• 31 декабря 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Мне самые ужасные Гантмед и талия)
Мне теперь интересно попробовать эти ужастики)
Незламна Україна• вчера в 19:11
Ответ дляБабульція
А мені тілія не зайшли чому6